Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e46] radio android : antena


qlas00

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=6006]yapis[/mention] stawiam piwo ! a teraz pytanie za czteropak jak się nazywa ta końcówka, żeby ją kupić na alledrogo

Na Allegro masz takie coś w zestawie
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6895688663
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7722]dawid111[/mention] [mention=6006]yapis[/mention] mam taki sam kabel i radio w ogóle nie ściąga ... przydałby się jakiś wzmacniacz sygnałowy  pomożecie ?

Ja niestety nie pomogę :(
Poszukałem tej przejściówki jedynie z ciekawości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid111 @yapis  problem rozwiązanyseparator.jpg.5fc225f4753f48ecbba3722b297e4237.jpg

 

 

Bez tego separatora po wymianie na inne radio np radio android gubi stacje,gra tylko blisko nadajników radiowych.

Anteny w e46 samochodach mają wzmacniacz w stopce, do którego w fabrycznej instalacji doprowadzane jest zasilanie w środkowej żyle kabla antenowego. Zasilanie to podaje fabryczne radio. Jeżeli jednak wymieniacie fabryczne radio na inne (np Pioneer, Sony, Kenwood itd) to niezbędny jest taki separator. Żadne niefabryczne radio już nie podaje zasilania na antenę i dlatego radio źle łapie fale. Separator podaje napięcie zasilania do wzmacniacza w stopce anteny i jednocześnie separuje to zasilanie od nowego radia żeby go nie spalić. Stąd jego nazwa..

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@qlas00 I jak po montażu lepiej odbiera? Ja kupiłem jakiś czas temu takie coś https://pl.aliexpress.com/item/For-Universal-12V-Auto-Car-Radio-FM-Antenna-Signal-Amp-Amplifier-Booster-For-Marine-Car-Vehicle/32825263670.html i będę musiał się zabrać za montaż, ale na wiosnę dopiero, bo też mam słaby zasięg radia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...