Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Auto-Master, Wrocław ul. Niedźwiedzia 11


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

zakladam nowy temat bo w tamtym zrobil sie shitstorm a poza tym nie chce robic reklamy typowi ktory na to nie zasluguje.

————————————————————
ok no wiec jak juz wszyscy zainteresowani wiedza, moja krolewna byla ostatnio na rehabilitacji i obiecalem naskrobac pare slow jak juz wroci i opowie mi jak bylo.
 
bez zbednego gadania -  jestem ku*wa zachwycony. terminy ok, bo czekalem okolo 2-3tyg + robota tez trwala 2,5tyg ale to tylko dlatego ze ciagle cos dokladalem;)
przemek szef od poczatku wyglada na goscia ktory zjadl na tej robocie zeby i wie co jest piec, poza tym jest bardzo konkretny, oprocz tego SŁOWNY (pozdro robert robotnicza), a jesli wystepuja jakies komplikacje albo cos waznego to zadzwoni do ciebie nawet i o 20:00 zebys od razu wiedzial w czym jest problem.
 
nie mam zadnych zdjec z prac bo o nie nie prosilem, ale tak sie zlozylo ze w trakcie roboty bylem tam chyba 6 razy wiec na biezaco widzialem postepy. chlopaki robia robote solidnie i z dbaloscia o detale, ale sa tez kreatywni i w razie potrzeby wymysla inne rozwiazanie - jesli nie da sie drzwiami to wejda oknem. niech wyznacznikiem bedzie dla was fakt, ze pojechawszy tam z zamiarem budzetowego malowania trzech elementow, skonczylo sie na kupnie nowego zderzaka i pomalowaniu dziewieciu (i to wylacznie z mojej inicjatywy).
 
pomalowalismy caly przod, tj. zderzak, maske, prawy blotnik, listwy pod lampami i lusterka, do tego klapa tyl, polerka zderzaka tyl + wstawienie z malowaniem nowego pasa tylnego
 
za to wszystko zaplacilem pewna kwote pomiedzy 4000 a 5500 netto (przemek prosil zebym jakos bardzo nie chwalil sie cyferkami i chcialbym to uszanowac) - z tego co wiem, sa tu tacy co zaplacili mniej niz ja za malowanie CALEGO auta... ale pomimo tego jestem zadowolony, bo robota jest fachowa i z gwarancja i dlatego jestem gotow przez najblizsze dwa miesiace jesc piach i popijac sniegiem.
 
z czystym sumieniem polecam wszystkim i z tego miejsca chcialbym najserdecznej przeprosic moje autko za to, ze poprzednim razem szukalem budzetowego rozwiazania i skonczylo sie tak ze do dzisiaj mam bol d***y.
 
Auto-Master s.c. - 11/10
polecam robert maklowicz
 
pozdro
  • Dziękuje 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to teraz czekamy na powtarzalność tego zakładu, jak ktoś będzie od nas tam, niech też coś naskrobie. Ja nawet z Lubina byłbym w stanie tak ogarnąć, żeby podrzucić furę do Wrocka, jeśli robota jest faktycznie profi. A kasa, wiadomo. Każdy z nas kiedyś wychodził z założenia że ma być tanio i dobrze, a tak się nie da. Ja już na przykład dorosłem i mogę uczciwe zapłacić za uczciwą pracę, a z  tego co widzisz, to tutaj taka miała miejsce. 
Dzięki za recenzje :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn no ja moge ci jeszcze powiedziec, tak jak pisalem w poprzednim temacie, ze ja pojechalem do nich wlasnie dlatego, ze z rok czy poltora roku wczesniej moj ziomek pojechal do nich z tylnym zderzakiem, bo jakis kretyn wyrznal mu w nim centymetrowa dziure. uwineli sie z tym od reki, 400 PLN zaplacone i zderzak jest jak nowy, NIC sie z nim nie dzieje, kolor dobrany idealnie. wiec w tym przypadku to ja jestem juz kolejnym (a nie pierwszym) zadowolonym klientem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ewa miała stłuczkę. Położna przeleciała na czerwonym a Ewa w ciąży w nią wycedziła :)

Nic się nikomu nie stało. Tylko touras ucierpiał. Maska, zderzak, lewy blotnik, lewa lampa i kierunek. moze podciągnę jeszcze wymianę IC :)

https://fmic.pl/zestawy-bmw/490-intercooler-bmw-e46-diesel.html

Pani Mercedesa jest sprawcą.

Najgorsze jest to że przednia blacha spadła i przejechał po niej tramwaj i jest przecięta na pół po skosie :)

 

@Chacko e30 - a już myślałem że flota ogarnięta :)

 

 

 

IMG_20181031_084603.jpg

IMG_20181031_084610.jpg

IMG_20181031_084621.jpg

IMG_20181031_084625.jpg

IMG_20181031_084657.jpg

IMG_20181031_084703.jpg

IMG_20181031_084705.jpg

IMG_20181031_084715.jpg

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2018 o 18:32, Lijo napisał:

Najgorsze jest to że przednia blacha spadła i przejechał po niej tramwaj i jest przecięta na pół po skosie :)

Spokojnie wymiana w urzędzie tylko 70 zł - przechodziłem to ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mp240 napisał:

Spokojnie wymiana w urzędzie tylko 70 zł - przechodziłem to ostatnio.

Najgorsze jest to ze nie można zrobić tego przez Internet ?

dwblacha.jpg

 

to jest po wyprostowaniu :D

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lijo napisał:

Najgorsze jest to ze nie można zrobić tego przez Internet ?

dwblacha.jpg

 

to jest po wyprostowaniu :D

 

Hm... możesz jedynie pójść z wypełnionymi papierkami aby zaoszczędzić czasu 

 

http://bip.um.wroc.pl/sprawa-do-zalatwienia/8617/wtornik-tablic-tablicy-rejestracyjnych-wydawany-z-powodu-kradziezy-zagubienia-lub-zniszczenia-tablic

 

ewentualnie może zadzwoń zapytać czy mają kolejkę. 

:)

Edytowane przez mp240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Auto odebrane. Powiem że malowanie spasowanie elementów jest zajefajne.

Żadnych problemów z odcieniem. Wszystko ładnie do siebie pasuje. Dodam ze maska, zderzak i błotnik to zamienniki. 

Prosiłem o to gościa bo jak zrobił pierwszą wycenę to wyszła szkoda całkowita a w moim osobistym momencie nie miałem czasu na szukanie i organizowanie części oraz pilnowanie naprawy.

Jestem zadowolony więc mogę śmiało polecić. Dodam ze kontakt też jest wyśmienity i wszystko da się załatwić!

Na prawdę profesjonalna robota!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...