Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Silnik gaśnie po wyłączeniu świateł


Majek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś się spotkal z taka sytuacja w E46 ze po wylaczeniu silnika i wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki silnik nadal pracuje a gaśnie dopiero po ustawieniu przełącznika swiatel na 0? a podczas wlaczenia swiatel na wylaczonym silniku i wyciagnietym kluczyku ze stacyjki wlacza się normalnie zapłon czyli wszystkie kontrolki tak jak w przypadku przekręcenia kluczyka w polozeniu 2. Auto jest po wymianie modulu swiatel.Mozliwe ze wystarczy modul zakodować czyli zmienić vin i przebieg?
NcsExpert laczy się z modulem a w istaD modul reaguje na każde sterowanie nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem dzisiaj vin i ustawiłem prawidłowy przebieg a później zakodowalem do seri ten moduł i kropka z licznika zniknęła ale problem dalej ten sam. Faktycznie problem będzie w elektryce bo jest tam namieszane ale niewiem czemu teraz swiatla z tylu działają tylko w klapie bagażnika a zewnętrzne nie mimo ze w istaD reagują na sterowanie. Możliwe ze to kwestia ustawień w Ncsexpert?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa softem nie rób bo on wali konfigurację, wiem z własnego doświadczenia, jeśli profil na pewno masz dobrze ustawiony to coś ci poszło nie tak i innej opcji raczej nie ma, tym bardziej że mówisz że w ista test świateł jest ok, to ewidentnie wskazuje na problem z konfiguracją w ncs, robiłeś coś wcześniej w ncs ? Np dzienne i zadziałało? 

 

Edit doczytałem twoje posty grzebiesz w autach robiąc aktualizację dde który uwalileś  ( naprawiles sam ? ) A nie wiesz jak se poradzić z ncs? 

Edytowane przez Iksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracje ustawień auta robiłem innym profilem w Ncs a do kodowania do seri używa się innego profilu jakbyś nie wiedział. Tak uwaliłem i naprawiłem sam DDE a ty jesteś taki idealny i obeznany i jak saper czyli mie myli się nigdy? Wiem które wpisy odpowiadają za swiatla tylne ale pytam jakie wartości czyli wert powinny być ustawione żeby nie tracić czasu na metody prób i błędów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...