Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Poznań Motor Show


Kenzie

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem na jesieni na retro motor show w Poznaniu. Duzo pieknych klasyków. Porobilem sporo zdjec bo bylo co fotografowac. Polecam! Moze sie wybiore teraz w jakis dzien jak bedzie pogoda. Jakby co to prosze wrzucic zdjecia BMW ALPINA B4 S Bi-Turbo 99 Edition  ? A 10-14  kwietnia Techno Classica Essen, tam to sie dzieje ?

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porownywac... Osobiscie to juz wole na nostalgie, albo na retro pojechac. Te nowe samochody to mnie za bardzo nie ineresuja. Z tego co widze, Alpina sie slabo jeszcze w polsce sprzedaje. Fus ma egzemplarze z 2017 caly czas nie sprzedane a tu niebawem wjedzie nowa seria 3 od Alpiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że @dawid111 mnie uprzedził, alr to nic, bo foty masz w lepszej jakości. W takim razie polecam dwa filmiki na yt, które pokazują to co najważniejsze na targach:

 

 

 

 

Tak jak @PRZEMO zaznaczył szału ogólnie na targach nie było. Ja byłem w sobotę więc ludzi ogrom. W zasadzie cały czas trzeba było się przeciskać, wiele samochodów odgrodzonych tak, że nawet do środka nie dało się zajrzeć. Więcej luzu było na motocyklach - panowie z długimi brodami ubrani w skóry bardzo sympatyczni :)

 

Z naprawdę fajnych rzeczy, które zdecydowanie wypadły na + to motocykle na stanowisku BMW. Można było sobie usiąść, przymierzyć się, pomacać.

 

No i na koniec znowu odwołuję się do tego co @PRZEMO pisał - droga z targów dała więcej emocji i zabawy jak się jedzie z fajną ekipą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...