Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Poszukiwany magik od kodowania


xaryon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

poszukuję sprytnej osoby, która pomogłaby mi w pewnych kwestiach:

 

1. uaktywnienie ciekawych funkcji w module komfortu, np:
- kierunkowskazy autostradowe

- mignięcie kierunkowskazów i "piknięcie" przy otwieraniu/zamykaniu samochodu

- składanie lusterek przy zamykaniu samochodu (to dopiero jak naprawię prawe lusterko, które nie działa)

- opuszczanie lusterek przy cofaniu

- automatyczne ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika (lub rozpędzeniu się do jakieś prędkości minimalnej) i otwieranie po wyłączeniu silnika

- automatyczne zamykanie auta, jeśli po dwóch minutach od otwarcia z pilota drzwi nie zostały fizycznie otwarte

- i inne, które nie przychodzą mi do głowy :D

 

2. rozszyfrowanie tajemniczej informacji po rozkodowaniu mojego VINu, tj. Available upgrades: Spare/replacement key fob - chodzi tutaj po prostu o wymianę kluczyka w takim kształcie, jaki ma teraz, czy też o zupełną zmianę jego kształtu np. na ten na sprężynce? Bez szerszego kontekstu ciężko mi to zrozumieć :)

 

3. usunięcie problemu z zamykaniem samochodu z kluczyków. W obu jest problem z zamykaniem z pilota - otwieranie drzwi i bagażnika działa natomiast znakomicie.

Edytowane przez xaryon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, xaryon napisał:

 

Jaką walutę przyjmujesz i czemu tak drogo? :D

Dolary amerykańskie. 

 

Kluczyk za 200zł mogę zrobić plus grot u ślusarza ok. 20-40zl. Ale u Ciebie podejrzewam coś z modułem komfortu. 

 

Funkcje w zależności od ilości, napisz na priv to się zgadamy albo tutaj:

https://www.facebook.com/BMW.Wroclaw.Kodowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.04.2019 o 14:50, dindon1234 napisał:

Dolary amerykańskie. 

 

Kluczyk za 200zł mogę zrobić plus grot u ślusarza ok. 20-40zl. Ale u Ciebie podejrzewam coś z modułem komfortu. 

 

Funkcje w zależności od ilości, napisz na priv to się zgadamy albo tutaj:

https://www.facebook.com/BMW.Wroclaw.Kodowanie/

Moduł powiedziano mi, żeby sprawdzić poprzez zamykanie i otwieranie drzwi z przycisku w środku i jeśli za którymś razem nie zaskoczy, to faktycznie moduł komfortu, ale u mnie nie było takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 12:37, xaryon napisał:

Moduł powiedziano mi, żeby sprawdzić poprzez zamykanie i otwieranie drzwi z przycisku w środku i jeśli za którymś razem nie zaskoczy, to faktycznie moduł komfortu, ale u mnie nie było takiego problemu.

To jest dobry sposób na sprawdzenie. Więc zapraszam do mnie, mam tester pilotów i zidentyfikujemy uszkodzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dindon1234 napisał:

To jest dobry sposób na sprawdzenie. Więc zapraszam do mnie, mam tester pilotów i zidentyfikujemy uszkodzenie :)

To jeszcze tylko lokalizacja i jakiś wolny termin - najlepiej po świętach, nie będę d***y zawracał przed :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...