pero1324

Błędy Inpa e39 3.0d 193km pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 
Silnik M57B30 193km 2002r. 

Po podłączeniu do Inpy takie błędy:

13573 Gluehanlage
1028 Abgasrueckfuehr - Regelung 
7728 Ladedruck-Regelung oder Lededrucksteller 

Odczuwalne jest brak mocy, dopiero tak gdzieś przy 3000 wbija w fotel. 
Z rana potrafi falować, po rozgrzaniu silnika już nie. 
Proszę o pomoc jeśli coś jeszcze trzeba to podrzucę
Mam też screen z analog 4 
https://zapodaj.net/4f6fedf8aa0e3.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 to raczej sterownik świec 

2 stawiam na zawór sterowania podciśnienia 

3 zbyt niskie ciśnienie doładowania, wymień wszystkie wężyki podciśnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez todome
      Sprzedam zestaw do BMW E39, - koła R17 RH, rozstaw 5x112, 8Jx17H2, ET^0, opony 235/45 Kumho, - na jeden sezon, dystansy RH 50 mm, z 5x112 na 5x120, wszystkie śruby w komplecie. 
      Odbiór we Wrocławiu. Cena 700 zł.

• Przez yansvanhorn
      Witam,
      Szukam sprawnego technicznie silnka M44 (1.9L), lub ew. kompletnej głowicy.

• Przez Kosa
      Nazwa rachunku : eKONTO Numer rachunku : 39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer rachunku IBAN : PL39 1140 2004 0000 3102 5311 9560
      Numer BIC : BREXPLPWMBK
      Oprocentowanie: eKONTO 0,00% 0,00%
      Posiadacz rachunku :
      KRZYSZTOF KOSELSKI
      ul. Słowiańska 11b/13
      58-210 Łagiewniki
      Saldo na dzień 15.01.2019: pozostało:   4650,70 PLN       
      WAŻNE: w tytule wpłaty proszę dopisywać: Wpłata na Dom Dziecka (ewentualnie nick + klub)
      Oczywiście zapraszamy do wpłacania dla Domu Dziecka. 

• Przez bargolen
      Cześć, kupiłem swoją E39 2 miesiące temu i do tej pory udało mi się nią pojeździć raptem kilka dni... Cały czas rozładowuje mi akumulator (aku ma 3 miesiące) wymieniony jeż, moduł komfortu i nadal nic... pobór od 0,5A do 0,7A wyjmowałem też bezpieczniki... wszystko przerobiłem i nadal nie mogę znaleźć winowajcy  

Czy jest godny polecenia i naprawdę OGARNIĘTY elektromechanik z Wrocławia lub bliskich okolic, do którego warto udać się z takim problemem? Proszę pomóżcie, bo nie mam już sił do tego auta a moja chce mnie z domu wyrzucić.
    • Przez Krzysiek
      Oryginalne i zamienniki
      Nowe części do BMW i innych modeli.
      Taniej niż u innych, wysoka jakość obsługi, krótkie terminy, odbiór osobisty Wrocław, wysyłka kurierem tylko 13 zł.
      Sprzedającym na stronie sBMW.pl jest firma Peros Paniok Krzysztof zawana dalej Peros, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wiślańskiej 6a,54-152 Wrocław.
      Peros
      NR REGON 020589566
      NIP 894-262-29-87 Adres do korespondencji: Peros ul. Wiślańska 6a, 54-152 Wrocław

Zamawianie
      1. Wycena części
      Wyceny części możesz dokonać na naszej stronie wypełniając i przesyłając do nas formularz:Jeśli znasz numer części to możesz napisać zapytanie tutaj: Pytanie o części Jeśli nie znasz numeru części to możesz wysłać zapytanie tutaj: Pytanie o zamiennik W odpowiedzi na adres e-mail otrzymasz dokładne ceny poszukiwanych części, odpowiedź powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 24h.
      2. Zamawianie części
      Zakupić towar można u nas na 3 sposoby:
      2.1 Wysyłka kurierska opłacona przelewem
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Przy tej formie obowiązuje wpłata pieniędzy na konto, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówiony produkt wysyłamy niezwłocznie.Aby przyspieszyć realizacje zamówienia jest możliwość wysłania potwierdzania nadania przelewu na mail osoby z którą realizuje się zamówienie.Dane do przelewu:Nazwa konta: Peros Paniok Krzysztof 54-152 Wrocław ul. Dzielna 45/17 Numer konta: ING Bank Śląski S.A.
      74 1050 1575 1000 0091 1023 5794 . Koszt wysyłki 13 zł
      2.2 Zakup z płatnością przy odbiorze przesyłki
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu, podając swoje dane:- adres- imię i nazwisko- opcjonalnie nazwa firmy (o ile wysyłka ma być dokonana do miejsca pracy)- nr telefonu dla kuriera- mail (w celu wysłania informacji o nadanej paczce z jej numerem)- jaki dokument sprzedaży ma być dołączony, czy ma być to paragon, czy faktura VAT (wówczas prosimy o przesłanie danych do faktury)Po otrzymaniu tych danych wysyłamy paczkę.Koszt takiej wysyłki to 18 zł.
      2.3 Odbiór osobisty
      Po otrzymaniu e-maila z wyceną części odpisujesz do nas, i potwierdzasz chęć zakupu części w mailu podając w nim numer telefonu do siebie. Ja zamawiam części i gdy tylko są gotowe do odbioru wysyłam SMS do Ciebie. Odbiór możliwy do poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16 na Wiślańskiej 6a.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.