Rekomendowane odpowiedzi

witam dolozylem multifunkcje do e46 wszystko ok tylko nie gra radio (cd) przedlift,po odlaczeniu przewodu ktorym sie dolutowalem do kabla bialo-czerwono-zoltego radio ozylo ktos powie o co chodzi­čĄö(kabel bialo czerwono zolty w module swiatel oczywisxie)

Edytowane przez szakal80

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

witam troch─Ö ma┼éo informacji daj jakie┼Ť fotografie bo ci─Ö┼╝ko podpowiedzie─ç co jest problemem, ja tak┼╝e zmienia┼éem kierownice na multimedialna oraz tempomat i od razu dzia┼éa┼éa bez problemowo (prawid┼éowo pod┼é─ůcze), Radio/CD nie gra? Wy┼Ťwietla jakie┼Ť informacje , czas? Prawdo podobnie zak┼é├│cona jest komunikacja CAN bus lub zasilanie radia.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam dzieki z gory za odzew,jezeli wszystkie przewody sa podlaczone na radiu pisze disabled jak dobrze psmietam,po odlaczeniu przewodu o ktorym wspomnialem wczesniej,radio zaczyna grac,zakladalem multi juz do kilku e46,ale taki przypadek mam pierwszy raz,tempomat normalnie dziala tylko radio swiruje,tzn ani radio ani cd nie gra,czasu tez nie pokazuje,e46 kumpla wiec foto nie mam

Edytowane przez szakal80

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Moze ktos cos kiedys grzeba┼é co┼Ť prze┼éo┼╝y┼é i teraz jakies zwarcie sie robi czy cos....

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.