Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E34] Znowu srodkowy nawiew...


miszto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, wiem ze temat wałkowany juz milion razy ale przebuszowalem caly intetnet i nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi o srodkowy nawiew w e34 ten nad radiem, dowiedziałem sie juz ze rzeczywiscie byly auta tego modelu gdzie z danych kratek wiało tylko zimne powietrze ale u mnie jeszcze dwa dni temu wiało także i ciepłe z nawiewem na nogi i szybe jest w porzadku normalnie dmucha cieple, temperatura w pionie. Jak to jest z tymi elektrozaworami? Jest ich trzy i kazdy uruchamia sie gdy przesuniemy suwak np odpowiadajacy za wianie na nogi, twarzi i nogi? Dodam jeszcze ze mam ta regulacje pomiedzy kratkami z kropkami czerwonymi i niebieskimi zauwazylem ze od tej regulacji wychoodzi linka (?) idzie ona gdzies w strone kierowcy dalej nie grzebalem nie mialem juz cierpliwosci. Czekam na jakies cenne rady i pomoc za ktora z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam klimatyzację automatyczną i też walczyłem z tym nawiewem u mnie cięgle wiało gorące powietrze , przeszukałem moduły zregenerowałem elektrozawory , nic nie pomogło aż w końcu ogarnąłem  był problem z panelem sterowania , 

Przez to ile się na szukałem to sporo się dowiedziałem Jak to wszystko działa może coś ci pomogę,

Powiedz mi czy u ciebie ciągle wieje Gorące powietrze z nawiewów ? Jak dasz na zimne to z boczków czy tam na desce wieje chłodnym ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ameryka napisał:

Ja u siebie mam klimatyzację automatyczną i też walczyłem z tym nawiewem u mnie cięgle wiało gorące powietrze , przeszukałem moduły zregenerowałem elektrozawory , nic nie pomogło aż w końcu ogarnąłem  był problem z panelem sterowania , 

Przez to ile się na szukałem to sporo się dowiedziałem Jak to wszystko działa może coś ci pomogę,

Powiedz mi czy u ciebie ciągle wieje Gorące powietrze z nawiewów ? Jak dasz na zimne to z boczków czy tam na desce wieje chłodnym ? 

 

Pierwsza sprawa to to ze u mnie nie ma klimy ale ciepłe powietrze wiało bez problemow jeszcze jakies dwa dni temu, czy zimne wieje na szybe i nogi to nie wiem nie sprawdzałem ale wydaje mi sie ze z tymi nawiewami niema problemu chodzi tylko o ten środkowy nad radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Niedzwiedz napisał:

Nie steruje Ci klapą która właśnie włącza ciepłe powietrze na środkowe kratki. Przerabiam to samo 10 lat temu w E34. 

Widzialem linke idaąca wlasnie z ze srodka nawiewu koloru niebieskiego wiesz gdzie ona sie konczy? Gdzie jest jej drugi zaczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...