Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mocne drgania całego silnika N47


dawidekkk345

Rekomendowane odpowiedzi

Problem niestety dalej nie rozwiązany u mnie w mieście nie potrafi nikt tego ogarnąć.... 
BMW E90 N47 - AUTOMAT ! Silnik posiada na postoju duże drgania , niestety na filmie nie da się tego tak ukazać chodź widać je. Wydaje mi się , że głośniej chodzi. Drgania czuć na drzwiach oraz na kierownicy i na lampach gdy stoję za jakimś samochodem. Przy gaszeniu również zatelepie autem. Dzieje się tak na zimnym i ciepłym silniku. Po dodaniu lekko gazu na obrotach jest ok.

Byłem w ASO BMW to niby nie stwierdzili nic mechanicznego miałem nieszczelność kolektora ssącego lecz to nic nie pomogło. Zrobili mi korektę wtrysków .

Wymieniłem poduszki silnika oraz skrzyni
Koło pasowe nie ma uszczerbków oraz jest sztywne przy ruszaniu
Zrobiona korekta wtrysków w ISTA + 
(mg/Hub): 
1 cylinder : -0,2/0,2
2 cylinder : -1,3/0,0
3 cylinder : -0,3/0,1
4 cylinder : 0,0/1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z korekt widać że 2 i skraca czas czyli może przelewać a 4 redukuje korekty aby była równa dawka. Jesteś z Wrocławia masz Boscha Matkowski podjedź autem sprawdza wyciągana będzie wiadomo. Możliwe że coś przytarło.

Próbowałeś zalać V powers albo Verva Orlenu lub dodatek do czyszczenia jak korekty się zmienia jest szansa to ogarnąć taniej czasem pomga na chwilę.

Nie zauważyles czy np. Jak auto stoi bokiem czy przodem do góry czy na dół coś się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kepa416 napisał:

Z korekt widać że 2 i skraca czas czyli może przelewać a 4 redukuje korekty aby była równa dawka. Jesteś z Wrocławia masz Boscha Matkowski podjedź autem sprawdza wyciągana będzie wiadomo. Możliwe że coś przytarło.

Próbowałeś zalać V powers albo Verva Orlenu lub dodatek do czyszczenia jak korekty się zmienia jest szansa to ogarnąć taniej czasem pomga na chwilę.

Nie zauważyles czy np. Jak auto stoi bokiem czy przodem do góry czy na dół coś się zmienia?

Czasami zalewam tego lepszego Diesla 

 

Niestety nic takiego nie zauważyłem wiem ze na zimnym jak i ciepłym jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...