Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ford Focus RS mk3'2016


tazunio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ludziska :P

 

nie ma w moim garażu żadnego BMW, ale zabawka stoi.

 

Wzięta w leasing przed rokiem (aby koszta w firmie zwiększyć) i od czasu do czasu upalana.

Plan był, aby auto było jako taką lokatą kapitału - a że RS mk3 w bdb/idealnym stanie lubią się sprzedawać dużo drożej niż cena zakupu nowego w salonie (do czego nie mało przyczyniło się, że nie będzie już następcy - ze względu na stale rosnące normy emisji UE) to padło właśnie na ten model.

 

Samochód poszukiwany jakiś (dłuższy) czas... śmigane było za nimi troszkę po Polsce.

A znalazł się we Wrocku w AAA Auto :P.

Prywatne auto jednego z dyrektorów AAA, zamienione przez niego na Porsche.

 

Rocznik 2016.

Przebieg w momencie zakupu 16 000 km.

Po akcji serwisowej (wymianie wadliwej uszczelki pod głowicą).

Tydzień przed wystawieniem miał pełen serwis w Fordzie we Wrocławiu (nowe płyny, filtry itp.)

Nowe Opony Michelin Super Sport

Bez poważnych wypadków (wymieniany na AC był tylny zderzak).

Maska, zderzak przedni, progi, lusterka i przednie błotniki oklejone folią PPF.

Totalna seria, czyli 350KM i 450Nm.

Niestety wcześniejszy właściciel nie zdecydował się pakiet z fotelami Recaro CS, tylko wybrał pakiet zimowy (podgrzewana kierownica i fotele).

Na szczęście są kute koła i na szczęście nie ma szyberdachu.

 

Ze mną już ponad rok, lesing się spłaca, od czasu do czasu poupalam... ale i tak w większości stoi.

Coś tam przy nim grzebie, ale to w następnym poście. 

 

Pozdro

 

Załączam filmik jak wyglądał na placu.

 

 

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kosa napisał(a):

piękny, jednak problem z UPG to nie mit?

 

rushu nie ma/ miał podobnego?

on sprzedawał ponad pół roku wcześniej, wtedy jeszcze nie myślałem, że kupię takie "coś"

 

ale u niego się nim zaraziłem

Szukałem czegoś fajnego co da "fun", nie w automacie, tylny napęd lub AWD i najlepiej z potencjałem na trzymanie ceny...

 

Już prawie kupiłem Hyundai i30 N Carbon (wersja specjalna) i Toyotę GR Yaris (teoretycznie /wtedy/ limitowaną), ale koniec końców skupiłem się tylko na Focusie.

 

Co do UPG to była mega wpadka Forda, na akcji wymieniali nawet całe silniki, często głowice.

Edytowane przez tazunio
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...