Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot w Jelczu-Laskowicach


maximus

Jaki dzień zlotu?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień zlotu?

    • 15 września (sobota)
    • 16 września (niedziela)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poniewarz wreczenie pucharu musi się odbyć osobiscie dnia 15 lub 16 wrzesnia (zobaczymy ktory dzien bedzie bardziej odpowiadal) w Jelczu-Laskowicach odbedzie się spot BMW KLUBU WROCŁAW.

Bedziemy robic zdjecia do gazety wygranemu aucie i zdjeciom naszych bmw (fajne wspolne foty do gazety).

Oficjalnie spotkamy sie o 14.00 w Jelczu-Laskowicahc pod wierzowcem (byly biurowiec zakladow jelcza)

Foty:

110558dsc00327.jpg

110633dsc00328.jpg

Zapisywac sie kto bedzie:

1. Maximus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, po bardzo udanym spocie w Gajkowie składam propozycję spotu w Lubinie (PAINTBALL). Wstępnie byłby to termin 16.09.2007 (niedziela). Wygląda to tak: cena za całodniowy pobyt od osoby to 65zł (będę jeszcze negocjował) w cenie jest: umundurowanie, karabin i 200 kulek. Jest również możliwość dokupienia amunicji (15gr za kulkę). Pole paintballowe mieści się ok. 5km od Lubina, oprócz poligonu jest boisko do piłki nożnej oraz miejsce na zrobienie grilla lub ogniska. Teren jest specjalnie przygotowany pod imprezy masowe więc miejsce na nasze autka też będzie. Proszę zainteresowanych o wpisywanie się na listę, którą potem wrzucimy do oficjalnego tematu o spocie,bądź ten taki będzie. Chodzi o to żeby rozeznać się ilu byłoby chętnych oraz żebym mógł wstępnie dogadać się z właścicielem poligonu.

Nie chcę tu wszczynac jakiś dyskusji - ale jest już spot we wrześniu - W LuBINIe i sam MAXIMUS jest wpisany na liste - więc będziesz w dwóch miejscach na raz ??

No i troszkę nie halo takie zagrywki jeśli już ktoś organizuje spot 16.09. to Wy robicie nie wiem - konkurencyjny ??

Troszkę nie kumam.

PS. Jedyne sensowne rozwiązanie widzę w organizacji wręczenia nagród i sesji foto w sobotę - kto może to przyjedzie. No chyba , że paintballa przekładamy i robimy jak chce maximus

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lubinie jest 16.09 i nie jest to chyba oficjalny spot MAXBIMMER

a 15.09 jest sobota i nic nie robimy chyba

Oczywiście, że spot w Lubinie jest 16.09. - ale jest to również proponowany termin maximusa. Dlatego wziąłem głos w tej sprawie - co do oficjalności spotów.... Jedziecie na TOYO Drift do Poznania - jak na razie widzę tam 3 (słownie TRZY) wpisy... A więc reszta może byc czyż nie ??

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pieknie , tylko moze trzeba bylo dac znac ze robisz tego spota troche

wczesniej np w czasie ogłaszania konkursu , mnie raczej nie bedzie prawdopodobnie

w tym czasie bede w Rzeszowie , ogolnie troche lipa tak na ostatnią chwile i do tego

jeszcze termin z tymi zdjeciami do 17tego ? jakas alternatywna miejscówka jakby deszcz

padał , żabami rzucało itp :?:

Aha i taka jeszcze jedna kwestia mi sie przypomniała , komu chcesz zrobic zdjecia do

gazety z wręczania pucharu jesli wygra np osoba nie mieszkająca w woj. dolnośląskim

wez poprawke ze jest kilka osób "z polski" biorących udział w konkursie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i taka jeszcze jedna kwestia mi sie przypomniała , komu chcesz zrobic zdjecia do

gazety z wręczania pucharu jesli wygra np osoba nie mieszkająca w woj. dolnośląskim

wez poprawke ze jest kilka osób "z polski" biorących udział w konkursie

wedlug mnie to juz bedzie problem tego co wygra zeby sie pokazac, bo skoro ktos bral udzial w wyborze auta w klubie BMW WROCŁAW to raczej musial sie liczyc z tym ze maximus z pucharem do niego raczej nie pojedzie

co do zdjec to nie wiem jak rozmawial maximus z red. nacz. ale ostacznie chyba bedzie mozna uzyc juz tych co kto bedzie mial

wedlug mnie wszystko powinno byc zapisane w reg. od a do z czyli od rozpoczecia do zakonczenia konkursu wraz z wreczeniem nagrody, to bedzie nauczka na przyszlosc

np. wiekszosci ludzi z konkursu nie kojaze wiec nawet nie wiem czy sa wlascicielami w/w pojazdow, mam pare zastrzezen do reg. ale to nie moj konkurs

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczymy się na błędach. W przyszłości na pewno będzie więcej punktów regulaminu :wink: Wiadomo to jest pierwszy konkurs i "pierwsze koty za płoty" <bmw_2>

W przyszłym roku i tak wygra BOKSA ze swoim E30 alpinwiess II cabrio więc z pucharem nie będzie problemu :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby bylo sprawiedliwie i zeby nie robic z geby szmaty bo o to tu chodzi ja pojade na obydwa i do jelcza w sobote i do lubina w niedziele bo nie moze byc tak ze najpierw gajkowie kazdy chcial a teraz co mamy kolesia do wiatru wystawic bo nie jest klubowiczem i to nie jest oficjalny spot?! a jaki utajniony kazdy z nas wiedzial i o jednym i o drugim :mrgreen: <bmw> a dostarczenie zdjec to problem jaki?! sie pytam w dobie internetu 15 robimy zdjecia ja biore laptopa wrzucamy wszystkie zdjecia ze wszystkich aparatow wypalamy plytke i maximus wysyla z domu zdjecia do redakcji i problem z glowy <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi KOSA nie nabijemy kilometrow przez weekend Ty juz dawno pisales o poznaniu <bmw_2> luzik tylko nie rozumiem czy mamy w tym jakis problem czy jak bo jak ktos jedzie jelcza to czemu poza toba i tmi dwoma zalogami do poznania nie mieli by pojechac do lubina przeciez niedaleko jest

[ Dodano: 5 Wrzesień 07, 22:59 ]

a moze polaczymy te dwa i zrobimy w jeden dzien tylko ze nie w jelczu a w lubiniu zdjecia beda ciekawsze z poligonu pokazemy sie inaczej niz wszyscy w tej gazecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w sumie nie wiem czy czytaliscie ale ostatnia linijka postu konkursu brzmi:

"wręczenie pucharu odbedzie się do 14 dni po ukonczeniu konkursu w miejscowosci Jelcz-Laskowice"

jesli wygra ktos z poza dolnego slaska to wysle puchar poczta a kolesia zdjecia beda te co umiescil w zgłoszeniu i tyle.

Cały czas pytałem sie o zdanie piotrka na temat wreczenia pucharu itd itp nie jest to moja samowolka :) nie jest to tez oficjalny spot wrzesniowy, nikogo nie zmuszam do przyjazdu :) najprawdopodobniej bedzie fachowy fotograch i bedzie robil zdjecia wiec mysle ze bedzie git. Piotrek powiedzial mi zebym napisal na forum o spotkaniu w jelczu i to zrobilem, jesli spot z wreczniem ma sie odbyc gdzie indziej to decydujcie. ja tu nie naleze do szefostwa :D

np. wiekszosci ludzi z konkursu nie kojaze wiec nawet nie wiem czy sa wlascicielami w/w pojazdow, mam pare zastrzezen do reg. ale to nie moj konkurs

to fakt pierwszy raz jest konkurs z nagrodami i tylu chetnych z calego kraju i mysle ze nastepny bedzie o wiele bardziej dopracowany ale wszystkie bledy i pomylki wychodza juz podczas realizacji planu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...