Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kalendarz Maxbimmer


kaspri84

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc temat o stereotypach zucilem zartem o kalendarzu i cos mnie tknelo.

Sluchajcie a co powiedzielibyscie na zrobienie kalendarza Maxbimmer 2008

Niewiem czy takie mysli moze juz po forum przelatywaly ale niewazne teraz.

Nowy roczek tuz,tuz i akurat jest dobry czas zeby cos podzialac jakby pomysl znalazl uznanie.

Są firmy co moglyby podzialac sporo ze zdjeciami(chyba ze znalazlby sie ktos z forum kto by sie podją) ,mozna by jakis konkurs zrobic a wystarczającą nagrodą bylaby sama obecnosc autek wybranych przez np.glosowanie,albo moznaby po kilka fotek na kazdy miesiąc powklejac. Mozna by zorganizowac jakis wiekszy spot z fotografem i popozowac autkami,moznaby tez skupic sie na przesylanych zdjeciach(jak w konkursach na bmw miesiąca)rodzi mi sie setka roznych opcji dlatego narazie milkne i daje grzecznie sam goly pomysl.Co myslicie,jakies propozycje,sugestie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny w zeszłym roku załozyłem podobny temat jednak troche sie to

przeciągnęło w czasie i w rezultacie operacja zakończyła się niepowodzeniem :?

Z tego co sie orientowałem to cena takiego kalendarza z wybranymi zdjeciami to

koszty w okolicach 20-25zł w zaleznosci od formatu , pomysł był taki zeby

na każdy miesiąc wrzucic po 4 zdjecia obok siebie co by dawało

4x12=48 fotek + 1 na okładkę wiec mysle ze sporo autek by sie zmiesciło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja też chcę jeden,najchętniej czarny,tylko proszę mi go dostarczyć na miejsce,póki co:

2848 Skreia(Ostre Toten), Kronborgseter,Norge. Kiedy mi przywieziesz? :mrgreen:

Możliwe,że adres się zmieni,na pewno Cię poinformuję. Jeśli odległość wzrośnie ponad 3tyś.km wtedy może być poczta. A poważnie to chciałbym tylko nie wiem czy odbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie to chciałbym tylko nie wiem czy odbiorę.

Ja mam ten sam problem.

Ostatnio chcialem zamowic kubki ale tez dalem sobie spokoj ze wzgledu na brak mozliwosci odbioru.

Ale moze jakos dam rade.

No to co?Kiedy zapisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można, kwestia wydruku w mniejszym formacie, chociaż najmniejszy jaki próbowałem to A4 i też zwala z nóg, nawet w BW :)

Muszę też pogadać w drukarni koło mnie jaki mogą mi największy format wydrukować w ilości 1szt. a do tego jeszcze zalaminować :D wtedy nie zależnie od warunków atmosferycznych plakat przeżyje, a ze względu na format mógłby już służyć jako banner :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...