Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie tankujecie paliwo we Wrocławiu??


Mk-rally

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji.....

Standardowo tankuję właśnie 95tkę, co mi się narobi jak od czasu do czasu zatankowałbym 98??Przestawiłaby się bawara samodzielnie czy trzeba by było ingerować z zewnątrz?Słyszałem że czasami dobrze jest zatankować lepiej oktanowaną benzynkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje często na ul. Armii Krajowej w bazie transbudu - mała stacja , paliwo pewne i dośc tanie. Lotos ul. Pełczyńska koło centrostalu - bo mam blisko :lol: Czasem zdarza mi się zatankować 98 i nic się nie dzieje , auto jezdzi tak samo :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego właśnie co słyszałem to po zalaniu 98 przy standardowym laniu 95 powinno poczuć się różnicę.

A pytanie po co........ Jak jesz ciągle zupkę na samej wodzie to i czasami chce się siakiejś tłuściejszej podjeść ;-)

Pozatym widziałem właśnie testy VPower,ultimata z BP i zwykłej, rzeczywiście Vpower jest paliwem lepszej jakości, chociaż przy mojej liczbie koników to przyrostu nie będzie.

W każdym bądź razie następnym razem zatankuję 98 zobaczymy czy jej się coś poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi paliwami to róznie bo byl test w "WRC" PB95i PB98 i wyszło na to ze na PB95auto mocniejsze jest.... a chodzi o to ze im wyższa ilośc oktanów to poprawia sie spalanie stukowe czy coś takiego nie znam sie na tym dobrze...

Dokładnie tak, im wyższa liczba oktanowa tym mniejsze spalanie stukowe.

Pozatym wydaje mi się że 98 tak mocno nie chrzczą, a jeśli nie sprawi to problemów to czasami można zalać lepszej bajurki.Takie moje zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszych stacjach lepiej lać 98 bo pewnie ma z 94oktany.... bo 95 to pewnie ok 90 :wink: zdrowiej dla silnika :mrgreen:

kiedys też chyba w Auto Świecie byly badane stacje to własnie po tyle oktanów mialy paliwa.... :roll:

A tak mala ciekawostka: mojego kolesia rodizce mieli własną mała prywatną

stacje, mówili ze nigdy na niej sie nie zatankuja bo wiedza co tam jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszych stacjach lepiej lać 98 bo pewnie ma z 94oktany.... bo 95 to pewnie ok 90 :wink: zdrowiej dla silnika :mrgreen:

kiedys też chyba w Auto Świecie byly badane stacje to własnie po tyle oktanów mialy paliwa.... :roll:

A tak mala ciekawostka: mojego kolesia rodizce mieli własną mała prywatną

stacje, mówili ze nigdy na niej sie nie zatankuja bo wiedza co tam jest....

Też gdzieś widziałem taki test, że nie te oktany tankujemy co na rysunku ;-)

A co do rodziców Twojego kolesia, to dziwni ludzie. Wiedzą co mieli u siebie, a innym ufali?? :>

Chyba że na wodzie jeździli, ale to moje niespełnione marzenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijam na bank stacje na ul Karwinskiej i na ul Tyskiej .

najgorsze chyba stacje we Wrocławiu po wyjezdzie z Karwińskiej klepią zawory i śmierdzą spaliny jakby ktos nalał denaturatu do baku a na Tyskiej (stara zajezdnia)

obok komisu "Omega" to juz wogole walą zawory i auto nei chce jechać do przodu.

Wiedze ze nie tylko ja si ena tych dwóch stacjach przejechałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...