Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie tankujecie paliwo we Wrocławiu??


Mk-rally

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o stacje na których kantują , to gdyby ktos leciał kiedyś na Trzebnicę - Poznań to niech przypadkiem nie tankuje się na małej stacji za miejscowością Kryniczno pod Wrockiem , tam się raz przejechałem

Chyba do tej pory miałem szczęście i tam nie tankowałem, jak lecę na Poznań to najczęściej tankuję na stacji Petrochemi, tak zjeżdża się z górki i po prawej jest, ale za jaką miejscowością to ne pamiętam.

Tak wogóle to zalałem 98ke :)

Przyrostu mocy nie czuję, ale autko ciszej chodzi i jeszcze nic nie odpadło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tej pory miałem szczęście i tam nie tankowałem, jak lecę na Poznań to najczęściej tankuję na stacji Petrochemi, tak zjeżdża się z górki i po prawej jest, ale za jaką miejscowością to ne pamiętam.

Za Będkowem jak się na obwodnicę wylatuje :wink:

Tak wogóle to zalałem 98ke

Przyrostu mocy nie czuję, ale autko ciszej chodzi i jeszcze nic nie odpadło

Ja tez nie czuję różnicy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta duzo stacji potankowalem , duzo testow przeprowadzilem . I testy zakonczylem jak najbardziej pozytywnie na paliwie shell vpower 95 ... e-30 na zadnej inne benzynie nie chodzila mi dobrze jak na tym shelu 95 , na 99 nie odczuwalem nic ciekawego , poza tym ze benzyna znikala szybciej niz normalna na 12 litrach robilem 75 km , na 98 ultimate BP , auto mulilo strasznie , czasem wogole jak na 4 garach by chodzilo , na orlenie 98 totalny syf ... a na tej 95 v-power , auto pali rowniutko , pali jak nalezy i jezdzi jak nalezy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
poza tym ze benzyna znikala szybciej niz normalna

No ale tak jak znikala Ci z dziurawego zbiornika na granicznej to chyba nie znikała nigdy w takim tepie. :D konrad

hahahha , ale wtedy tankowalem wczesniejsza 325 :D i nie mialem dziury : P

teraz nowego kombiaka bede tankowac tylko na 95 vpower . Kolo kauflandu na legnickiej . jak dla mnie najlepsiejsze paliwko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak jak znikala Ci z dziurawego zbiornika na granicznej to chyba nie znikała nigdy w takim tepie. konrad

Ale wtedy na Granicznej musiał lecieć 200km/h żeby mu nie zbrakło do domu :)

A to wcale nie bylo smieszne :P

Bo dzisiaj konczylem rozbierac ta zlota , i luknalem na bak . Okazalo sie ze mam dziurke wielkosci 5 cm w obrebie weza od wlewu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze mam dziurke wielkosci 5 cm w obrebie weza od wlewu ...

Przeciez widziałem twój zbiornik u Konrada w garażu, i nawet klej montażowy nie pomógł :) pozdro DUDI

To co widziales to byl pikus , szkoda ze teraz go nie widzisz . Gubilem paliwo , bo ten klej sie roztopil z bajura i wyglada jak by powstalo cos jak kwas ; ] . A mowilem zeby zrobic to moja metoda sprawdzona w E-38 ;D

Teraz to juz zbedny temat , zlotej prawie nie ma poza kraoseria zarejestrowana . A ja mam nowego furaka w ktorym nic sie nie dzieje jak narazie i raczej tak zostanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowilem zeby zrobic to moja metoda sprawdzona w E-38 ;D

Ale ten sposób działa tylko w E-38 :)

A ja mam nowego furaka w ktorym nic sie nie dzieje jak narazie i raczej tak zostanie ;]

Wiem Wiem rozmawialem z Kondziem, musisz go pokazac!

Umnie tez by zadzialala :D

Co do pokazania , okej w niedlugim czasie wpadne tam w wasze rejony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pokazania , okej w niedlugim czasie wpadne tam w wasze rejony :]

tylko prosze ze szczelnym zbiornikiem bo nie chce mieć grilla z domu hihihihihi

Jak bym chcial Ci grila zrobic to doczlapal bym sie jeszcze zlota coupe , a tak wpadne kombiakiem :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak jestem we Wrocku to Orlen na Grabiszyńskiej, jak w drodze miedzy domkiem(Kłodzko) a Wrockiem - Orlen w Łagiewnikach(tanio mają) a w domku na "bezimiennej"stacji z gazem kolo warsztatu mojego kumpla.

no jak jadę na spot to zawsze w łagiewnikach tankuje :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestem we Wrocku to Orlen na Grabiszyńskiej, jak w drodze miedzy domkiem(Kłodzko) a Wrockiem - Orlen w Łagiewnikach(tanio mają) a w domku na "bezimiennej"stacji z gazem kolo warsztatu mojego kumpla.

no jak jadę na spot to zawsze w łagiewnikach tankuje :mrgreen: :mrgreen:

ja tam tankuje tylko wtedy jak juz "spożywczak koło mnie zamkniety" :lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu sie dowiedziec jakie stacje polecacie tzn gdzie jest dobre paliwo a gdzie jest chrzczone :) Czekam na opinie stacji :) To tak samo jak człowiek miałby pic cały czas wode a mógłby sie napić soku za 20gr drożej tylko gdzie dobry soczek leją?? :?:

Żadko zabieram głos ale tankować trzeba się najlepiej na nowych stacjach orlenu.

A dlaczego:

1 mają zbiorniki na paliwo dwu płaszczowe

2 zlewki mają zabezpieczenia

3 cysterny kontrolowane poprzez nawigacjie

4 pracownicy nie są właścicielami i mają w d.....pie wałki bez korzyści dla nich.

5 wiem bo troche tych stacji skontrolowałem

Pozdrawiam wszystkich. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

4 pracownicy nie są właścicielami i mają w d.....pie wałki bez korzyści dla nich.

to cos słabe kontrole robicie :lol: zdziwiłbys sie jakie wałki odchodza na orlenie i jak

mozna "dorobic" do skromnej pensji kasjera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pracownicy nie są właścicielami i mają w d.....pie wałki bez korzyści dla nich.

to cos słabe kontrole robicie :lol: zdziwiłbys sie jakie wałki odchodza na orlenie i jak

mozna "dorobic" do skromnej pensji kasjera :lol:

Mogą wystawić ci rachunek i to wszystko. Bo teraz nawet jak kasjer nalicze punkty vitay za dużo na jedną karte to leci z roboty. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...