Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 325 TDSerek Klubowicz DG


TDSerek

Rekomendowane odpowiedzi

Autko nabylem 1,5 roku temu od policjanta z wro ktory sprowadzil je w 2000 roku do polski... jest to diesel 2,5 tds 143 km i 260 nm choc pokusilbym sie o zhamowanie furaka w celu zweryfikowania jego parametrow.. przy zakupie autko wygladalo tak...

serkos17mr.jpg

serkos26dh.jpg

serkos31tl.jpg

serkos47cu.jpg

Tak wygladajace autko nie za bardzo spelnialo oczekiwania wiec w krotkim czasie zakupilem lusterka ala m3 oraz tlumik m-tech i ringi ktore nie spelnily moich oczekiwan

serkos53ww.jpg

serkos67nm.jpg

foto13yh.jpg

ringi sie nie spisaly jak juz pisalem zbyt dobrze wiec zmienilem je na duzo lepszy model obecnie swieca kozacko

serkos149yx.jpg

po tych przerobkach zdecydowalem sie zmienic zderzak przedni i w konsekwencji tylni oraz nalozylem folie na tylnie lampy oraz brewki i zakupilem felgi brock 9j 16 et 30 ktore w krotkim czasie sprzedalem calosc prezentowala sie tak

serkos93ef.jpg

serkos83qm.jpg

niestety nadeszla i przykry incydent na drodze sprawil ze moje autko uleglo wypadkowi i przod (prawy naroznik dostal po [motyla noga])

serkos77se.jpg

dlatego tez przyczynilo sie to do zrobienia badlooka wyciagniecu lekko przednich blotnikow oraz zamontowaniu innego grilla i wygladzeniu z emblematow i wgniecienia tylniej klapy

serkos118zm.jpg

serkos104mj.jpg

efekt po robocinie maski nie jest zadawalajacy ale ze wzgledu na brak srodkow zmuszony jestem miec to tak jak mam... autko obecnie dodatkowo ma czarne tylne lampy inpro oraz felgi bbs z polerowanym rantem 8 j 17 z oponkami 215/45/17 i 235/40/17 dodatkowo orginalne dokladki progow z pakietu m i tylnia blende na szybe...krotki lewarek zmiany biego w niedlugim czasie dodatkowo bedzie jeszcze kilka drobnych bajerow( moze gwintowe zawieszenie ktore na polskie drogi sie nada) do tego w planach jest sport kierownica... wstawki w chromie antena rekin od 7 ramka z dodatkowym swiatlem stop mozliwe ze grafika wiekszy intercooler(z ciezarowki inveco hehe) pod nowy soft...ale to jeszcze z czasem...nie bede rowniez pisal o audio bo jest w ciaglym projekcie narazie graa i jest dobrze jest to zestaw na kompontetach alpine nakamitchi kicx blaupunkt i jbl

obecnie autko jest ze zderzakiem zimowym i felgami stalowymi oraz nie posiada tlumika zadnego <bmw_1> jedna niebawem znow zawita m-tech i bedzie straszyl mieszkancow wroclawia hehe pozdrawiam i czekam na wypowiedzi

a no i felunie bo bym o nich zapomnial

serkos126dv.jpgserkos134ns.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele piękne happy_bmw , reszta taka sobie - zresztą nie będę więcej mówił bo już trochę krwi napsułem na DG, <bmw_2>

ale za prace i pomysłowość duży plus, uklon_bmw

PS. pfmppfffpmpmpffppffppmffmpppppmffmmm mpmpmfmmm Mpmmppmfmmpppppmpppffmmmmmfpmmmff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom rejestracja jest z boku bo frontalnie nie mialem listwy pod nia hehe...zderzak seryjny jest wogle bez listew calkowity golas bo to specyfikacja na zime... w lecie jest inny zderzak ale mozliwe ze tablica tez powedruje gdzie indzie tylko nie wiem jeszcze gdzie..wydech bedzie niebawem ponownie zakonczony tlumikiem m-techa... badlook jest skopany... i nie ma co...ale trza sie przyjrzec... ogolnie calosc w miare wyglada... pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na mnie wydech zrobil mieszane uczucia bo calkowity przelot to dla mnie nic ciekawego a tymbardziej ryczacy na tyle . Mi sie to wcale nie podobalo a do efektu nitro brakowalo na tyle duzo ze nawet na to nie wpadlem . Ja ogolnie zmiany z seri przespawywanie i dokladanie malo seryjnych rzeczy uznaje za cos innego ale nie chce tu zaczynac koljnej niepotrzebnej debaty. Wedlog mnie max tuningu to dokladki seryjne , ciemne szyby , zawiecha ,a w ostatecznosci przyciemnianie lub rozjasnianie lamp

Ta e36 podoba mi sie jedynie ze wzgledu na siedzenia i felgi przedstawione na fotce a buczenie jest dla mnie calkowicie wek

JEDYNY SLUSZNY TUNING TO GERMAN STYLE <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraze swoje subiektywne (podkreslam) zdanie.. wyglada wiesniacko i jak widze takie cos na ulicy to mi wstyd ze jezdze BMW. Jedyne co masz ladnego to felgi. I do tego jeszcze "kozacki diesel" pod maska... :lol: kup sobie Golfa albo Punto.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze "kozacki diesel" pod maska...

a co złego w TDS'ie jest? Jak sie dba to chyba trwaly i mocny silnik i dynamiczny.

Jedyne co masz ladnego to felgi

skóra,lampy :)

kup sobie Golfa albo Punto.

tego to nie rozumiem :roll:

masz cos do Punto albo Golfa? (ciekawośc moja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka..ciesze sie ze jedna ktos tu zagloda..co do samego tlumika to owszem jest przelot ale niebawem zagosci tlumik..i wtedy bedziesz mogl obiektywnie ocenic jak chodzi...wstyd jadac za taka beta no nie wiem moze zazdrosc.. hmm no ogolnie sa gusta i gusciki..jedni wola 1.6 drudzy 5.0 jedni serie drudzy full przerubek..

Robie autko na tyle ile mnie stac i wedlug wlasnego pomyslu..ale raczej przedewszystkim chodzi o kase..bo jak bym ja mial to bym kupil komplet spojlerow pakietu m i max glebe ale niestety nie stac mnie na to. wiec stosuje polsrodki .. pozdrawiam ...

a z tym punto i golfem to nie wiem o co chodzi...moze chcesz sie przesiasc albo cos no nie wiem..polecam i pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie każdy co kocha bmw jest dla mnie <bmw_2> i myślę że niema co się kłocić które bmw jest lepsze.ja też lubię orginał ale nic do serka nie mam.poza tym jego reakcja na krytykę jest super !! nie daje się sprowokować i to mi się podoba.a jak ktoś ma coś do wyglądu auta to proponuje przyjechać na spot i sobie wszystko na spokojnie wyjaśnić happy_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie -pawda jest taka jedni woilą seryjne auto w 100% i to jeszcze z silnikiem 1.6 zeby oszczedne byo a drudzy wolą maszynke 2.5 poddaną przerubką tak zeby ich auto było jedyne

ja osobiscie wole wersje po przerubkach ...

panowie seryjnych e36 jest 1000000 sztuk a widzieliscie jeszcze jedno takie jak ma serek?

i to jest to ?

moze niewszyscty to zrozumieją dobrze ale niektórzy naprwno

ps juz wczesniej zauwazyłem jak jestescie nastawieni do tuningu.... dlatego tez niezalozyłem tematu swojej bumy bo nichece sprzeczkek i zbednych pojazdów po sobie poprostu wole to przemilczec:) pozrdo forumowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem nastawiony na przeróbki furacza :wink: Do serka fury nic nie mam, fakt że bad-look nie pasuje do E36.. ale z drugiej strony nie jest taki straszny :wink: a poza maską jest jeszcze reszta samochodu, która prezentuje sie konkret :wink: .

A co do krytyki, to zawsze coś sie komuś nie bedzie podobało. Ssmochód ma sie przede wszystkim podobać właścicielowi :wink: <bmw> i myśle że nie powinno być żadnych kłutni z tego powodu że komuś sie nie podoba czyjś auto <bmw_2> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widzę żęby ktoś się kłócił ;) Serek zademonstrował swojego furacza i poznał

obiektywne opinie na ten temat i to mi się podoba, przecież o to chodzi "żygać" mi się

chce (że tak powiem) jak widze że kto kolwieck coś pokaże to od razu każdemu wszystko się podoba <bmw_3>

jak pokazuje swoje autko to też chciałbym usłyszeć że to nie pasuje, tak wyglądałoby

lepiej itp., i tylko od właścicela i jego gustu zależy czy zgodzi się z tym czy nie

reasumując cieszę się że TD Serek tak a nie inaczej podszedł do tematu, i życzę Ci

powodzenia w realizowaniu swojego planu bmw_beer

a wracajac do tematu fajne felgi, .....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz piekne e36 z solidnym i wzglednie oszczednym silnikiem, wydales duzo pieniedzy na piekne felgi a doklejasz mu tandetne dostawki, ktore kompletnie nie pasuja do tego samochodu. Chcesz zeby wyglad Twojego samochodu mowil "popatrz na mnie! ..jaki jestem mocny i dziki! bedziesz mogl tylko powachac moj wydech kiedy wcisne gaz!" ..tylko ze zamiast tego wyglad Twojego samochodu mowi "nie patrz na mnie, bo wygladam jak pozostalosci po promocji w Biedronce, a jak wcisne gaz to wyjdzie na jaw ze pod maska wcale nie mam atlety tylko oszczedna wersje bobsleisty z jamajki".. rozumiesz o co mi chodzi? aspirujac do pozycji sportowca z klasa nie mozna wystawic pana z brzuchem od piwa w butach firmy "Reybak" albo "Abibas"..

to tak, jak gdybys zamowil frak u najlepszego krawca w miescie, szyty na miare z najlepszego wloskiego jedwabiu i potem nosil do niego spodnie dresowe z czterema paskami od wietnamca z targowiska..

jezeli juz chcesz zeby Twoj samochod wygladal jak kosmiczny bolid, jezeli chcesz wpisac sie w kulture kiczu z pomyslem i sensem to wrzuc sobie pod maske cos takiego http://www.bmwauto.pl/4.jpg

http://www.bmwauto.pl/2.jpg

a potem dobierz do tego pasujace spojery, dostawki, nakladki przylepki i inne takie..

ja mam 2 litry pod maska i wole blyszczacy lakier, ladnie utrzymana tapicerke i przyjemny pomruk szesciu cylindrow. jedyny "tuning" jaki kiedykolwiek moglbym zamontowac (tylko tez nie do tego samochodu) to M-pakiet.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem nastawiony na przeróbki furacza :wink: Do serka fury nic nie mam, fakt że bad-look nie pasuje do E36.. ale z drugiej strony nie jest taki straszny :wink: a poza maską jest jeszcze reszta samochodu, która prezentuje sie konkret :wink: .

A co do krytyki, to zawsze coś sie komuś nie bedzie podobało. Ssmochód ma sie przede wszystkim podobać właścicielowi :wink: <bmw> i myśle że nie powinno być żadnych kłutni z tego powodu że komuś sie nie podoba czyjś auto <bmw_2> bmw_beer

widze ze ciagle jestesmy na etapie "silnej erekcji obrazkami z gumy Turbo" wyrazanym "wytrawnymi" kolokwializmami typu "furacz" i "konkret" :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz piekne e36 z solidnym i wzglednie oszczednym silnikiem, wydales duzo pieniedzy na piekne felgi a doklejasz mu tandetne dostawki, ktore kompletnie nie pasuja do tego samochodu. Chcesz zeby wyglad Twojego samochodu mowil "popatrz na mnie! ..jaki jestem mocny i dziki! bedziesz mogl tylko powachac moj wydech kiedy wcisne gaz!" ..tylko ze zamiast tego wyglad Twojego samochodu mowi "nie patrz na mnie, bo wygladam jak pozostalosci po promocji w Biedronce, a jak wcisne gaz to wyjdzie na jaw ze pod maska wcale nie mam atlety tylko oszczedna wersje bobsleisty z jamajki".. rozumiesz o co mi chodzi? aspirujac do pozycji sportowca z klasa nie mozna wystawic pana z brzuchem od piwa w butach firmy "Reybak" albo "Abibas"..

to tak, jak gdybys zamowil frak u najlepszego krawca w miescie, szyty na miare z najlepszego wloskiego jedwabiu i potem nosil do niego spodnie dresowe z czterema paskami od wietnamca z targowiska..

jezeli juz chcesz zeby Twoj samochod wygladal jak kosmiczny bolid, jezeli chcesz wpisac sie w kulture kiczu z pomyslem i sensem to wrzuc sobie pod maske cos takiego http://www.bmwauto.pl/4.jpg

http://www.bmwauto.pl/2.jpg

a potem dobierz do tego pasujace spojery, dostawki, nakladki przylepki i inne takie..

ja mam 2 litry pod maska i wole blyszczacy lakier, ladnie utrzymana tapicerke i przyjemny pomruk szesciu cylindrow. jedyny "tuning" jaki kiedykolwiek moglbym zamontowac (tylko tez nie do tego samochodu) to M-pakiet.

pozdrawiam

Czlowieku o co ci chodzi..??? Bawi mnie to gdy auto wyroznia sie z tlumu i nie jest seryjne..silnik mam oszczedny bo na taki mnie stac ..Diesel to przyszlosciowy i latwo modifikowalny silnik..nie jest zamulatorkim silnikiem dla emeryta...spokojnie da sie wygrzebac z niego z 180km i 350 nm wiec jest to dla mnie typ atlety...jezeli ci sie nie podobaja spojlery to spoko...nie musza..maja mnie sie podobac...uwazasz to za wies... <bmw_2> mam tak i jestem z tego dumny ze potrafie zmodyfikowac autko tak zeby go nie okaleczyc..starale sie przod upodobnic do e46 i jak bys troche sie znal to bys to zauwazyl..z tylnim zderzakiem nie mialem wyboru..bo m3 zdecydowanie byl za drogi i nie obnizal optycznie auta...wybor srednio trafiony ale taki juz bedzie i sie happy_bmw ...dotego dbam o auto..regularnie wszystko jest sprawdzane..szyczczone itp..

Masz swoj woz...podejrzewam ze seryjny bo z tego co widac to taka zasade wyznajesz..dla mnie jestes normalnym fascynatem bmw i chwala ci za to ...natomiast ja ponad to jeszcze interesuje sie modyfikacjami... skoro oceniasz tak moje autko to spoko...szerokiej drogi pozdro <bmw_1>

P.S. Prosze nie usuwac tego tematu z checia poczytam wypowiedzi uzytkownikow innych bemek... <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ...dzis jadac do tlumikarza...spotkalem nas swialtach na estakadzie bmw 36 granatowe seria coupe ..chodzila mi na 2 litry albo 2,5...o dziwo za kierownica zauwazylem dziadka na oko mial z 60lat bueuhe a na miejscu pasazera jego zone tez kolo 50 hehe....lookal na moje autko poczym pokazal mi kciuk do gory i ruszyl z piskem..bueheh..micha mi sie cieszyla jak nic...jednak nawet w srod starych prykow jest fascynacja..bmw...

P.S. tlumik zamontowany...efekt..hhehe jak zwykle micha sie cieszy jak cos co cieszy powraca do furaka......dla zainteresowanych ...na spocie zobaczycie o co chodzilo z nosem..peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...