Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 325 TDSerek Klubowicz DG


TDSerek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem nastawiony na przeróbki furacza :wink: Do serka fury nic nie mam, fakt że bad-look nie pasuje do E36.. ale z drugiej strony nie jest taki straszny :wink: a poza maską jest jeszcze reszta samochodu, która prezentuje sie konkret :wink: .

A co do krytyki, to zawsze coś sie komuś nie bedzie podobało. Ssmochód ma sie przede wszystkim podobać właścicielowi :wink: <bmw> i myśle że nie powinno być żadnych kłutni z tego powodu że komuś sie nie podoba czyjś auto <bmw_2> bmw_beer

widze ze ciagle jestesmy na etapie "silnej erekcji obrazkami z gumy Turbo" wyrazanym "wytrawnymi" kolokwializmami typu "furacz" i "konkret" :lol:

pozdrawiam

Na pw nie dostałem odpowiedzi to zapytam tutaj :mrgreen: Co to jast ta tajemnicza ,,guma TURBO'' :?: :mrgreen: pewnie fajna skoro mówisz o erekcji (i to silnej) na jej widok. Co do moich słów ,,konkret'' i ,,furacz'', to używam nie tylko słownictwa encyklopedycznego :wink:

pozdro bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
z tego co mi wiadomo to nie:) a trola bume 325i objerzdzał moment robi swoje...

o ile ja dobrze pamietam to raczej Serek dostał od Trola , ale ja juz stary jestem skleroza

mnie juz łapie i czasem tez mam przywidzenia wiec mozliwe ze mi sie wydawało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie:) a trola bume 325i objerzdzał moment robi swoje...

HAHHAHAHAH spadlem z krzesla ... Kiedy mnie objechal ? Bo o ile dobrze pamietam to chyba na maslicach bylo na odwort a wiecej z serkiem sie nie scigalem . Ciebie o ile dobrze pamietam wogole tam nie bylo wiec skoncz pieprzyc glupoty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze troll dostal na starcie bo mial od niedawna autko..natomiast w polowie trojki zaczal mnie przeganiac i w rezultacie wykiwal mnie..ogolnie trza by bylo stanac normalnie jakos i sie zetrzec ale obecnie sprzeglo mam styrane i ni huja..silnik nie byl hamowany wiec nie wiem ile ma kucy..komputer jest od 5 i nie wiem czy czym sie rozni...mozliwe ze jest tez podkrecona dawka paliwa przez mechaniora lekko buehue..ael to juz nie wiem..ogolnie na g-techu pomiary przyspieszenia wypadaju duzo lepiej niz w serii wiec trudno pwoiedziec..zrobie sprzeglo i bedzie mozna sprawdzic..a swoja droga nabylem w koncu amotki na przod...blistein..fuck 500pln w plecy.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amotki na przod...blistein..fuck 500pln w plecy

ale radośc posiadania jest hehe gdize kupiles za 500zl amorki? Byly też do innych aut?

ogolnie na g-techu pomiary przyspieszenia wypadaju duzo lepiej niz w serii

Ile ci g-tech pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehe no gdzie kurwa na allegro zawsze na allegro wszystko kupuje 2 lata gwarancji bez limitu kilometrow blistein... no coz jeszcze wymiana ze 120 pln..

na g-techy wychodzilo mi na styranym sprzegle 9.78... katalogowo 10.4 a no i bylo mokro bueuhe..na zdrowym sprzegle jak sie mierzylem na stoper kilka razy to wychodzilo cos kolo 8.6-8.8 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 325i stoperem mialem okolo 8,6 do sety na spalonym sprzegle i zajechanych panewkach

Pozniej po remoncie osiagi wrocily i z Mordulcem tam pogrzebalismy co nieco wyskakiwalo okolo 7,2 7,0 na setke ... Mordulec wysiadl i powiedzial ze nie ebdzie jezdzic ze mna <lol> :mrgreen:

Szkoda ze nie zmierzylem mojej 2,0 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehe no gdzie k***a na allegro

skad mialem niby wiedziec? :roll:

Mordulec wysiadl i powiedzial ze nie ebdzie jezdzic ze mna

strachliwy? :wink:

katalogowo 325 ma cos kolo 7.8 nie?

Ale nie w 20 letnim aucie :mrgreen: :mrgreen:

Poza tym prawie zadne podane osiagi nie sa zgodne z realiami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...