Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy miłośnicy BMW mam mały problem oststnimi czasy jezdziłem pożyczonym od Ojca e34 cosmo schwartz metalic i jak to zwykle bywa idioci musza sie na czyms wyrzyc i padło na mnie (niewinny).......auto jest całe do okoła porysowane gwodziem albo jakims srubokretem ale lakier jest zdarty do blachy ....i co z tym mozna zrobic oczywiscie domowymi sposobami ..... czy raczej pozostawic auto w rekach lakiernika.... <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli rysa jest gleboka( jesli wyczowasz Ja pod palcem), to polerka nic nie da...

... jedz do dobrego lakiernika dobierze kolor, psiknie i za... :( 3-4 dni auto jak nowe

a swoja droga, nie rozumiem takiego zachowania

nie wiem co ono ma oznaczac... <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

mi kilka dni temu ktoś na klapie bagażnika coś postawił, prawdopodobnie jakiś karton który wcześniej stał na ziemi a potem go sobie zsunął po klapie bo miałem pełno małych rysek aż do krawędzi klapy. na szczęście były niewielkie ale widoczne operacja z pastą polerską pomogły ale nie do końca. grubsze ślady zostały :|

jak bym takiego dopadł to ubił na miejscu..... bmw_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kilka dni temu ktoś na klapie bagażnika coś postawił, prawdopodobnie jakiś karton który wcześniej stał na ziemi a potem go sobie zsunął po klapie bo miałem pełno małych rysek aż do krawędzi klapy. na szczęście były niewielkie ale widoczne operacja z pastą polerską pomogły ale nie do końca. grubsze ślady zostały :|

jak bym takiego dopadł to ubił na miejscu..... bmw_4

Ściągasz uszczelkę z drzwi i prawą rączkę idioty *** drzwiami...do skutku!:twisted::twisted::twisted: Ile satysfakcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...