Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


2 proste pytania...


misiosl

Rekomendowane odpowiedzi

witama ma dwa proste pytanie a więć

1.jakie polecacie felgi do e30 i może ma ktoś jakieś ładne na sprzedaż ?szukam troche po allegro ale jest tego tyle ze nie wiem...teraz ma 15 ale myśle o 16 albo 17...co o tym myślicie?

2. czy można przełożyć tylne blotniki z szerokiej lampy do waskiej?i co trzeba przerobić?

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno tak dobrać felgi...

wrzuć fotki auta a ktoś Ci pomoże, Moim zdaniem wszystko zależy od stylu w jakim robisz (masz) auto

Borbet - wiadomo pewna firma, a te drugie są ładne ale nie wiadomo jak z trwałością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie liczy sie jedno ... rancior gaigancior
bmw_beer <bmw_2>

Heh to jak ma byc konkretny parapecior to proponuje BROCK'a moim zdaniem

najfajniejsze mega ranty jakie kiedykolwiek zrobiono oczywiscie model B1

http://moto.allegro.pl/item302485881_brock_b1_17cali_4x100_4x108_rant_10.html

Te z linka sa krótko mówiac rozpierniczone , aukcje wklejam tylko aby pokazac o jakie

fele mi chodziło bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item302106017_brock_b2_16_4x100_z_rantem.html a te?? to już chyba jest niezły kawałek felgi tylko teraz pytanie jak takie fele się zmieszczą i czy wogóle się zmieszczą do e30???

VW / Ople itp maja chyba wiekszy rozmiar otworu centrujacego niz beemki

a do tego 7,5 cala przy ET30 mogą sie nie zmiescic z tyłu w nadkolach :|

Kosa ma 16tki Keskina tez chyba o takiej szerokosci tylko nie wiem o jakim ET

Lepiej to sprawdzic zebys sie nie wpakował na mine :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to sprawdzic zebys sie nie wpakował na mine

(czyt. żebys sie nie wpakował w jakis kanał) bmw_beer

7-7,5 cala spokojnie sie zmiesci ale musisz sprawdzac ET

Ja mam u siebie ET13 czyli felga bez dystansów prawie jest na równi z nadkolami :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych brock'ach B2 (super są) i tak ET prawdopodobnie bedzie potzrebny dystans zeby opona nie tarla o amor conajmniej 10mm

na przod byloby wtedy okprzy oponie max 205, tyl 9,5" i ET35 + dystans 10mm moze byc jako tako, pewnie trzeba by bylo sklepac rantu w nadkolach

ja mam u siebie przod 7,5x16 + dystans 17 mm (nie pamietam czy ET15 czy ET25) tyl 9x16 ET25?ET35 i przy wiekszym obciazeniu lub dolkach czasami obciera delikatnie

potrzebowalbys tez pierscien centrujacy na z tamtej srednicy na 57,1 mm

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli powinny wejść a czy jest jakaś zasada według której dobiera się felgi? tzn czy do e30 musi być jakieś konkretne et czy 9 cali nie będzie za bardzo wystawać z nadkoli?

[ Dodano: 31 Styczeń 08, 11:49 ]

a co jesli nie bede miał dystansów?bedą mi tarły te felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET15 -ET25 to chyba najlepsze dla E30 dla 7-7,5"

9" nie będzie wystawać jeżeli ET nie będzie za niskie 15 jest jeszcze ok im większe (20,25...) tym felga jest bardziej schowana

mi przy 7,5"x16 na oponie 205/55 dotykało amora, dorzuciłem dystans żeby przednie kola wyglądały podobnie jak na tylnej osi

przy tych 9,5"x16 jeżeli nie dasz dystansu opona może dotykać amora chyba ze naciągniesz wąską min chyba 225,

co do dystansów można dać 5 mm ale takie nie maja kołnierza na otwor centrujacy a wtedy 5 mm znika ze sruby mocujacej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz o tych felgach Kosa ? do nich też trzeba by dystanse?i jeszcze jedno pytanie dystanse trzeba kupić czy można wytoczyć samemu na tokarce?http://moto.allegro.pl/item303939072_borbet_bs_7_5_9x16_4x100_golf_3_polerowane_ranty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się na 100% ze najlepiej ogladać fele na aucie ale na allegro niestety nie ma takiej mozliwości a nie chciał bym wydać 1500 tyś na fele które mi nie podejda:( a co do zawieszenia...to mam dość niskie:)takie auto kupiłem wiec szczerze nie wiem co mam załozone ale teraz na felach 15 i opony 195/50 czasem targam wydechem i miska:/ po glebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

file:///E:/item328135630_brock_b1_roz_4x100_z_oponami_fulda_215_40_igielki.html potrzebuje informacji czy te felgi będa pasowały? generalnie chodzi mi o et cbo 15 to chyba maksymalnie wystaje z auta??? porsze o pomoc bo chciałbym wstawić te fele do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
file:///E:/item328135630_brock_b1_roz_4x100_z_oponami_fulda_215_40_igielki.html potrzebuje informacji czy te felgi będa pasowały? generalnie chodzi mi o et cbo 15 to chyba maksymalnie wystaje z auta??? porsze o pomoc bo chciałbym wstawić te fele do siebie

1) Cos link zle Ci sie wkleił ...

2) Jesli chodzi o ET to nie ma dramatu pod warunkiem ze fela nie ma wiecej jak 7,5 cala

ja mam u siebie ET13 przy glebie -40 i jezdze normalnie tyle ze lekko zostały zagięte

ranty tylnego nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...