Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy ktoś zna tą firmę


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś zna lub coś robił w tej firmie:

www.polerowanie-felg.pl

dzieki za info

pozdro

Ja to mam pytanie z innej beczki, chromy śliczna rzeczy, szczególnie do ciemnego auta... ale czy tak wypolerowane alusy nie będą się utleniać ? nie będzie na nich pojawiał się standardowy dla aluminium nalot ?

Praktycznie rzecz biorąc (testowane nanissanie kolegi) lakier takich felg się nie ima niestety, odpada jak ze szkła. Z kolei wypolerowanie nie do końca i pozostawienie drobnych rysek sprawia, że niestety nawet po pokryciu klarem widać je jak wół (również testowane na nissanie kolegi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromy śliczna rzeczy

chromowanie a polerowanie to inne sprawy

SataN

Powierzchnia tak wypolerowana ma małą chropowatość(mikroskop) a tym samym przyczepność lakieru niewielka

Lakierowanie lakierem bezbarwnym powoduje utratę efektu(blasku) do 30% i uderzenia kamieniami lub czymkolwiek powoduja spore ubytki lakieru

powierzchnia felgi która oryginalnie przed lakierowaniem chemicznie została przygotowana do lakierowania i nawet po konkretnych zarysowaniach nie koroduje to teraz jest polerowaniem zniszczona

Niestety jeśli ktoś chce mieć najlepszy efekt a wiec bez lakieru bezbarwnego to niestety trzeba sie pogodzic z tym ,że o takie polerowane felgi trzeba dbać i częsciej je myć i przecierać pastą do polerowania aluminium nawet nie maszynowo tylko ręcznie tak by na bieżąco pozbywać sie brudu który sprawi korozję odpowiadającej stopowi AlSi

Nawet w zimie przechowywane najlepiej tez raz na jakiś czas je "przepastować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromy śliczna rzeczy

chromowanie a polerowanie to inne sprawy

SataN

Powierzchnia tak wypolerowana ma małą chropowatość(mikroskop) a tym samym przyczepność lakieru niewielka

Lakierowanie lakierem bezbarwnym powoduje utratę efektu(blasku) do 30% i uderzenia kamieniami lub czymkolwiek powoduja spore ubytki lakieru

powierzchnia felgi która oryginalnie przed lakierowaniem chemicznie została przygotowana do lakierowania i nawet po konkretnych zarysowaniach nie koroduje to teraz jest polerowaniem zniszczona

Niestety jeśli ktoś chce mieć najlepszy efekt a wiec bez lakieru bezbarwnego to niestety trzeba sie pogodzic z tym ,że o takie polerowane felgi trzeba dbać i częsciej je myć i przecierać pastą do polerowania aluminium nawet nie maszynowo tylko ręcznie tak by na bieżąco pozbywać sie brudu który sprawi korozję odpowiadającej stopowi AlSi

Nawet w zimie przechowywane najlepiej tez raz na jakiś czas je "przepastować"

No kurde wiem, że chrom a polerka to 2 różne rzeczy :)

I... ano właśnie.... :) Ja już chyba wolałbym chromy... choć serce by mi pękło gdybym tak wyhaczył o krawężnik takim ładnym lśniącym jak lustro rantem :) A polerka... to nie dla mnie... u mnie z tych zwykłych alusów można zebrać pył i uformować z nich klocki hamulcowe.... więc takie wypolerowane, choć bardzo ładne, niestety zapuściłbym za szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d&w ? na borowskiej

D&W brak, nie mają takiego asortymentu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, specjalnie dla Ciebie poszukam na czeskim e-bay'u...

można tam ciekawe rzeczy zanleźć

hej, dzieki wielkie jak nic nie bedzie to moze do Pszendzy podam przez Ciebie jak bedziesz na spocie ;) moze cos wykombinuje

na allegro znalazlem takie cos (ostatecznosc)

http://www.allegro.pl/item321010765_m3_x_25_sruba_imbusowa_nierdzewna_10_sztuk_od_ss.html

ale jak dolicze do tego chromowanie 1 pln/szt to tyle samo mnie wyjda te z ebay.de :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeskie sklepy internetowe, sa ubogie w ten towar...

dostalem cynk o pewnym sklepie tutaj w Libercu, z artykulami do szeroko pojetego "tuningu", lecz zajechac tam moge dopiero w czwartek...

wyjscie nr 2 jest takie, ze w wolnej chwili przeszukam katalog zakladu z Pragi, ktory dostarcza wyroby ze stali (w tym sruby) naszej firmie, moze znajde cos ciekawego...

tak czy siak, wstrzymaj sie jeszcze do piatku, a moze cosik ciekawszego znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeskie sklepy internetowe, sa ubogie w ten towar...

dostalem cynk o pewnym sklepie tutaj w Libercu, z artykulami do szeroko pojetego "tuningu", lecz zajechac tam moge dopiero w czwartek...

wyjscie nr 2 jest takie, ze w wolnej chwili przeszukam katalog zakladu z Pragi, ktory dostarcza wyroby ze stali (w tym sruby) naszej firmie, moze znajde cos ciekawego...

tak czy siak, wstrzymaj sie jeszcze do piatku, a moze cosik ciekawszego znajde

wielkie dzieki, trzymam kciuki

oryginalne srubki do bbs rm.rs znalazlem na ebay w UK, US i GER sprzedaje jedna i ta sama osoba :/

nie musa byc ori ale aby nie imbus tylko torx i wielkoscia podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys chcial na przyszlosc to tutaj jest link do "czeskiego ebaya" (ebay w czechach upadl, teraz jest to), lecz wybor tam niewielki, strona dopiero sie rozwija

www.aukro.cz

[ Dodano: 13 Marzec 08, 13:18 ]

sorry, że tak późno ale ostatnie 6 dni spędziłem w szpitalu z zapaleniem płuc, bez dostępu do internetu... na dodatek w Czechach, więc było "fajnie"

co do śrubek, to wygląda to tak:

w katalogach dostawców naszej firmy nic ciekawego nie ma , mają raczej standardowy asortyment

sklep w Libercu znalazłem ( http://www.schon-tuning.cz ) , całkiem nieźle wyposażony, ale śrubek nie ma i nie było, jedyne co zaproponował Mi sprzedawca po pokazaniu linka do aukcji na e-bayu ( http://cgi.ebay.de/120-Felgenschrauben-7x24-chrom-2tlg-Felgen-BBS-RM_W0QQitemZ250219137794QQihZ015QQcategoryZ14771QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem ), to to że za jego pośrednictwem mogę kupić to na tej aukcji za dodatkowe 200 koron (mniej więcej 28 zł), jak coś to daj znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...