Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spotkanie na Bielanach i wyjazd do Siechnic


tazunio

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych do spotkania się na Bielanach (Leroy Meriln / Auchan) i wspólnego wyruszenia do Siechnic. Ostatnio wybraliśmy się tak w kilka aut z Wrocka i klimat był spoko <bmw_1>

Polecam wszystkim

1. tazunio & Ewa

2. Adam:)))

.

.

.

.

ps. :arrow: fajnie by było gdyby ktoś znał drogę, tak na wszelki wypadek - Ja się nie orientuję :D

ps.2 :arrow: ewentualnie czekam na rady jak dotrzeć z Bielan do Siechnic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
najlepiej wjechac na powstancow slaskich i puzniej wyleciec na pilsudzkiego puzniej w kolataja i jestes na galeri dominikanskiej puzniej tylko w prawo i slynna "KRAKOWSKA" i juz sa siechnice :P

Heh to nie wiele brakuje i przy okazji jeszcze Maślice zwiedzą :lol: :lol: :lol:

A tak powaznie to najlepiej z bielan to przez Ślężną potem w Armii Krajowej do końca

i Opolską wyjedziecie na siechnice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie to najlepiej z bielan to przez Ślężną potem w Armii Krajowej do końca

i Opolską wyjedziecie na siechnice

To fajne bo "KRAKOWSKĄ" już zwiedziłem, przeżycie na całe życie :lol: happy_bmw

Czekam na chętnych do przyłączenia się 8)

[ Dodano: 14 Marzec 08, 21:23 ]

Carlos, jak na razie to liczę na Ciebie, dzięks <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja na wszelki wypadek po was wyjade.Spotkajmy sie na parkingu Auhan. A do siechnic trafimy w banalny sposob omijając centrum tj. PArtynice-oltaszyn-slezna-swieradowska-gazowa-opolska -radwanice-siechnice :) I nawet kilometrow zaoszczedzimy :wink:

Tylko jeszcze tak konkretnie ustalmy o ktorej i gdzie dokladnie bo parking jest spory.Proponuje gdzies w poblizu noreauto(kazdy zauwazy-taki market samochodowy ,budynek na przeciwko oszoloma),tylko jeszcze godzine ustalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina ustalona 10.10 - 10.20. Z tego co pamiętam to koło noraauto jest zawsze mało wolnych miejsc. Kawałek dalej jest market sportowy (nazywa sie coś - DECAcoś - czy jakoś tam), a koło niego sporo miejsc, może tam?

[ Dodano: 15 Marzec 08, 11:14 ]

Pozwoliłem sobie dopisać kilka osób...

Może ta lista zachęci innych do przyjazdu :wink:

1. tazunio & Ewa

2. Adam:)))

3. Piotr Gackowski

4. Carlos

5. Kosa

6. kaspri84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...