Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów po raz pierwszy.

Kilka dni temu stałem się posiadaczem BMW E46 320d kombi 2001r Problem w tym że radioodtwarzacz który jest z nawigacją nie włącza się tylko od czasu do czasu włączy się na kilka minut lub sekund i gra i wyświetla i wszystko jest w porzadku aż nagle gaśnie i nie włącza się przez nastepne kilka dni dodam jeszcze iż radio to posiada z tyłu zmieniarkę i nawigację do której trzeba włożyć płytę z mapami.

Jeśli ktoś miał podobny problem bardzo proszę o radę co mam robić ?

Z góry dziękuję.

Tigerwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

z tym ,że gubi głos to już słyszałem wiem ,że w 7demkach sprawa była prosta, nie był do końca wpięty ,któryś kabel z tyłu dlatego od tego musisz zacząć walkę z radiem. Prawdopodobnie nigdy nie było wyjmowane od początku więc proponuje tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, czy wiadomo co to może być? ja również mam e46 320d z roku 2002 radio kaseciak z małym navi i taki sam problem. zauważyłem że zimą radio działa latem nie. wydaje mi sie, że może to być problem innego modułu a nie samego radia. wyłączenia wyświetlacza wiąże się z lekkim trzaskiem w okolicy bezpieczników. jak już nie działa ten wyświetlacz to nie działa również system głośnomówiący choć słuchawka telefonu dzwoni. Oczywiście nie mogę korzystać z navi, radia, BC, Wcześniej miałem na to sposób po przez wyciąganie w wkładanie bezpiecznika od radia, aż w końcu wyświetlacz załapał. niestety juz to nie działa. Całe podświetlenie konsoli działa. Dzięki za pomoc.

PS. Znacie jakiegoś dobrego magika od takich rzeczy we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc posiadam BMW E39 i mam problem z radiem, a mianowicie mam radio z ekranem TV i Nawi, z tego co wiem radio znajduje sie w bagazniku a w srodku to tylko wyswietlacz... Mam taki problem ze na dziurach wylacza mi sie cale radio, TV i Nawi i nie moge juz go wlaczyc... Dopiero po wyjeciu kluczyka i to tez nie za kazdym razem wszystko jest ok... Nie zawsze sie tak dzieje ale minimalnie raz dziennie i nie wiem w czym mam juz szukac przyczyny ;/ Samochod oddalem do goscia ktory zajmuje sie tylko BMW i odswierzyl mi tylko wyswietlacz lecz tego nie naprawil... Wiec oddalem do drugiego elektryka, dzisiaj odebralem samochod lecz z nienaprawionym radiem ;/ eletryk powiedzial ze nie ma jakiegos specjalnego przyzadu zeby sprawdzic radio. Mial juz ktos taki problem? Albo macie jakies pomysly czego to moze byc wina? A jak nie to moze polecicie kogos kto mogby mi pomoc z okolic wawy... Za odp z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
witam, czy wiadomo co to może być? ja również mam e46 320d z roku 2002 radio kaseciak z małym navi i taki sam problem. zauważyłem że zimą radio działa latem nie. wydaje mi sie, że może to być problem innego modułu a nie samego radia. wyłączenia wyświetlacza wiąże się z lekkim trzaskiem w okolicy bezpieczników. jak już nie działa ten wyświetlacz to nie działa również system głośnomówiący choć słuchawka telefonu dzwoni. Oczywiście nie mogę korzystać z navi, radia, BC, Wcześniej miałem na to sposób po przez wyciąganie w wkładanie bezpiecznika od radia, aż w końcu wyświetlacz załapał. niestety juz to nie działa. Całe podświetlenie konsoli działa. Dzięki za pomoc.

PS. Znacie jakiegoś dobrego magika od takich rzeczy we Wrocławiu?

witam mam ten sam problem z radiem jeśli ktoś doszed do tego to proszę o pomoc bo mam dosyć tego radia proszę o odp. na meila mario3384@wp.pl dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...