Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer Dzieciom - 1 czerwca 2008 -


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam,ale chyba poniżej 50szt.(ze tak nieładnie napiszę :mrgreen: ) jest dzieci. Nasze maxbimmerki wiedzą na pewno. Czemu nie ma nas na liście? Ja już znalazłem krótkie spodenki,żeby w piłke zagrać :P

1. PIT & Ela

2. tazunio & Ewa

3. Rafałs (myśle ze na 100% bo juz po egzaminach będę)

4. BANAN (na 51% bo moge nie być w stanie ;D [po bibie] ) hehe

5.leszek (na77% praca,lakiernik)

6.harry71 & Alaszi

7.leszekli & Co. (na 80% i może sie uda full obsada 4 osoby)

8.Pola & Mordulec

9.Madziulka&Krzysiek

10.Piotr Gackowski

11.Carlos + Ira

12. Krzysio + Kasia

13. Kabi & Kicia

14. Paula & Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka ilość (że tak nie ładnie napiszę - jest tam dzieci)...

Kupiłem dzisiaj 50 lizaków (data ważności jest jeszcze na rok), nie wiem czy wystarczy???

Zorganizowałem też w pracy małą zbiórkę przyborów szkolnych, zabawek itp dla dzieci. Dam znać co mam za 2 tygodnie.

Dzieci jest ok 40, wiadomo, że nie wszystkie będa tam obecne, gdyż cześć z podopiecznych na weekendy wraca do swoich domów rodzinnych.

Dzięki za zangażowanie <bmw_2> :party: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i dobrze troche to nie w tym miejscu .Mozna ,ale to naprawde warunki do tego musza byc ,a tam tego nie bylo niestety.

[ Dodano: 12 Maj 08, 20:58 ]

Dlugo nie pislaem na temat czekalem .Co innego strzelnica w jakies tam budce ,ale tu w domu dziecka troche to cos nie tak.Do zrobienia ,ale odpowiedzialosc straszna.nie tylko nasza Sorry ze tak pisze ,ale widzialem ci sie zdarzalo ,a nie byly to dzieci tylko dorosli ludzie .wiec chluby gdyby cos napewno by to nie przynioslo.Zawsze chce sie dac jak najwiecej ,ale dla nich to jest cos waznego ,szkoda to zpsuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to była propozycja a nie postanowienie, jak by do czegoś doszło to odpowiedzialność spada na właściciela , a warunki można dostosować do miejsca by było jak najbezpieczniej ,ryzyko jest takie same jak na spotach (było ) bo teraz jak ktoś pomyślał mam na myśli zarząd ryzyko zmalało , pewnie według ciebie najlepiej nie wychodzić z domu bo mi się coś stanie ,

ale widzialem ci sie zdarzalo ,a nie byly to dzieci tylko dorosli ludzie
wypadki chodzą po ludziach , ja należałem do sekcji strzelectwa w WKS Śląsk i podstawowe warunki bezpieczeństwa jak obchodzić się z wiatrówką i jak zabezpieczyć miejsce strzelania znam i wiem jak to zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

Razem 280 zł <bmw_3>

[ Dodano: 15 Maj 08, 23:01 ]

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

7.Michu

8.Kasia&Kosa

Razem 360 zł uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana PLANÓW !!!!

Niestety z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przesunąć termin wyjazdu do domu dziecka w Jedlinie.

Aktualna data to 25.05.2008, termin wyjazdu do Książa pozostaje bez zmian ze względu na rezerwacje trasy z przewodnikiem (01.06.2008). Zostanie założony osobny temat wyjazdu do Książa połączony z rozpoczęciem sezonu letniego ;) :gril:

Nowa lista uczestników wyjazdu do domu dziecka 25.05.2008:

1. Kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

7.Michu uklon_bmw

8.Kasia&Kosa

9.Marc

Razem 460 zł uklon_bmw uklon_bmw

Jako, że wtjazd do dzieci troszkę nam się przesunał, pieniążki dla nich zbieramy do środy 21.05.2008. Następnie jedziemy na zakupy kupujemy słodycze, zabawaki, ubrania.

Paragony będą umieszczone na forum.

A wyjazd oczywiście wspólny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

1. Kosa

2. tazunio i Ewa & tato Ewy ;)

3.Madziulka&Krzysiek

4. Patryk & Paula

5. Mordulec

... troche mało ludzi jak na wizyte u dzieciaków ... moze jak nie nazbieramy 10 aut chetnych

na wyprawe to przelozymy to na jakis inny termin ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...