Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


instalacja gazowa


marwit214

Rekomendowane odpowiedzi

przydał by sie ogólnopolski strajk , oni tak sobie będa podnosic ceny w nieskończonośc a z jakiej racji my kierowcy mam płacić na utrzymanie dróg skoro ich nie ma lub co gorsza na podwyżki dla lekarzy i innych państwowych instytucji, ale w tym społeczeństwie nic takiego nie wyjdzie wieć bedziemy dalej becelować za paliwo którego akcyza przekracza jego wartość.

tyle ode mnie w temacie podwyżek paliw

a gaz jak to gaz kogo stać to go nie używa ja jestem zmuszony do jazdy na nim a nawet jeśli było by mnie stać na jazdę na "złodziejskim" paliwie to i tak bym jezdził na gazie tyle że wyposażył bym auto w lepszej jakości instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najciekawsze jest to że baryłka ropy co prawda drożeje ale dolar bardziej spada i jeden mądry gość wyliczył że baryłka w tym roku w przeliczeniu na złotówki kosztuje 30-parę złotych taniej niż w zeszłym roku to niech ktoś wytłumaczy jak to w końcu jest czemu to paliwo u nas tak drożeje miał się tą sprawą zająć Janusz Waiss w radiu zet ale ktoś go chyba uciszył bo programu nie było a temat bardzo ciekawy :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czemu drożeje bo coraz więcej ryjów do podziału naszej podatkowej kasiory , a żaden z tych skur.... nie pomyśli o normalnych sprawach a co tam 20gr .

pamietam jak ojciec mial gaz kupe lat temu w skodzie to litr kosztował 90gr a teraz masz ponad dwa razy tyle . ale jak powiedział Rychu "jebać ich oni sami zdechną.."

ide sie napic :drunk: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stanach aktualnie strajki... przeciez bezyna kosztuje (w przeliczeniu) :shock: 2.15 zl :shock: za litr, toz to koszmar...

przecietny Amerykanin slyszac skrot LPG, zacznie uciekac... pomysli ze to choroba wscieklych krow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część z tej kasy sie przeznaczy na ich wyje... w kosmos <bmw_4> :mrgreen: bo tylko to coś zmieni . sami patole sobie wiążą sznurki. to jest przegięcie żeby takie motywy miały miejsce .

ale cóż bo to Polska właśnie ,choć ten kraj mi sie z tym nie kojarzy. a GTW to jak narazie teat za wysoki do rozpracowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...