Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


smierdzi gaz w aucie


kaspri84

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko,dzieki,posprawdzam ,a jak sam nic niewykryje to do gazownikow podjade.

A jest mozliwe ze przepalilo mi koncowy tlumik od gory i gazy wylotowe wywala gora i przez to do kabiny jakos wlatuje np.przez bagaznik??

[ Dodano: 9 Maj 08, 16:42 ]

Bo sprawa wyglada tak ze ja osobiscie niewyczulem ale ludzie jadący z tylu kilka razy mowili mi ze czują dziwny zapach.Cos jakby gaz ale taki palony wiec zglupialem. W bagazniku jednak wyczulem ten specyficzny zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszanka będzie nieodpowiednia i silnik nie będzie przepalał całego dawkowanego paliwa to będzie czuć gaz. Lecz wtedy wolno wkręcał by się na wyższe obroty lub przy gwałtownym dodaniu gazu lekko by się przydławiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Kaspri sprawdz czy magicy którzy Ci wydech robili czy przypadkiem nie wywalili osłony

termicznej znad koncowego tłumika , moim zdaniem taki zapach to moze byc

"przegrzewanie się" bagaznika od tłumika koncowego , najlepiej jak

polatasz troche po miescie zobacz czy blachy w bagazniku nie są gorące tzn po

podniesieniu wykładziny , moim zdaniem to bedzie przyczyną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Marcin jak mowisz. Bagaznik jest bardzo gorący w miejscach gdzie pod nim tlumik jest. Malo tego ,w koncowym tlumiku mam dziure jak stodola i to od gory wiec sprawa sie wyjasnila :) Trzeba wymienic :(

Juz niebedzie ryku :(

[ Dodano: 18 Maj 08, 16:01 ]

Sprawa zalatwiona. Autko ryczy jak wczesniej ,a oparami juz nic niesmierdzi :)

Znowu jest fajnie.No prawie bo mi skrzynia padla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

siemka wszystkim...ja miałem taka sytuację że zajeżdżam na stacje LPG i tankuję do pełna i pan z obsługi się pyta czy zawór sam odbija...ja no że owszem...i po zatankowaniu mówi mi że ostro śmierdzi gaz i że chyba coś nie tegez...poprosił mnie żebym pokazał mu butle...i co...gaz wycieka....a instalacja ma dopiero 10 miechów...i z uprzejmości mi dokręcili śrubę...śmiechem żartem bomba zegarowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...