Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


1 czerwca- Zamek Książ


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Rozdzielamy temat, bo niestety nie jedziemy do dzieci 1 czerwca. Natomiast rezerwacja na zwiedzanie Zamku jest nadal aktulana. Mamy zarezerwowną godzinę 13 trasa z przedownikiem "Tajemnice II wojny światowej", zwiedzanie trwa ok 70 min.

Cena biletu to 16 zł. Bilet ulgowy (11 zł) przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 26 r.ż. ( za okazaniem legitymacji) oraz emerytom i rencistom :P . Dzieci do lat 4 wstęp wolny.

Fajnie byłoby zorganizować póżniej jakieś ognisko czy grila. Jeżeli ktoś zna miejsce, gdzie możnaby coś takiego urządzić bardzo prosimy o ionformację.

Prosiłabym o ponownie wpisywanie się na liste, kto jest chętny na taki wyjazd. <bmw_1>

1.Pola&Mordulec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. chętnie bym do ksiąza pojechał, ale bunia stoi u mechanika. jak jedziecie przez świdnice to wam pomacham <bmw_1> . chyba, że pożycze od brata "suzuki swift :?: :| " to wyjade pół godziny wcześniej i mnie wyprzedzicie gdzies po drodze :oops: . a tak na poważnie:jak zorganizuję jakies auto to się dołączymy. jezeli chodzi o miejsce na grilla, niedaleko od ksiąza to plecam złoty las. jakies 10-15 km od ksiąza, jeziorko, las itd. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zorganizuję jakies auto to się dołączymy.

a jak nie znajdziesz to z checie ktos zawsze Was zabierze po drodze i odstawi spowrotem, miejsca na pewno beda

jezeli chodzi o miejsce na grilla, niedaleko od ksiąza to plecam złoty las. jakies 10-15 km od ksiąza, jeziorko, las itd

mysle ze z tego tez skorzystamy, bo na niedziele zapowiadaja 31°C

chociaz w Bielawie tez tego dnia bedzie fajan impreza

http://www.sff.motocykle.pl/

i w Dzierzoniowie bedzie sie dziac:

http://www.ddz.doba.pl/?s=subsite&id=7085&mod=62

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna zapomniałem,że zostało mi 200 km do wymiany oleju więc nie ma szans bym pojechał moją Bunią

Witka to akurat ci wyjdzie że jak wrócisz to wymienisz a jak przekroczysz limit o 10 czy 20km :mrgreen: to się nic nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Kurna zapomniałem,że zostało mi 200 km do wymiany oleju więc nie ma szans bym pojechał moją Bunią.

A co Ty tak do "centymetra" jezdzisz ?? to chyba lekka przesada z tą wymiana :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Komputer wskazuje inspekcję olejową za 200 km więc nigdzie się nie ruszam autem.

No fajnie ze pokazuje , tylko co to zmienia ? ze po 200km silnik zgasnie i bedziesz

szedł z buta :?: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Czytacie to co ludzie tu piszą???Napisałem wyraźnie,że nie jeżdżę autem bo czekam na części.Czy ja piszę po serbsko-chorwacku???

No własnie czytam i sory ale nie rozumiem tego co piszesz :wink:

Co sie stanie jak przekroczysz te 200km które Ci zostały , pytam z ciekawosci :wink:

Ale spoko wymieniaj olej / czesci / filtry i bedzie gitara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... :oops: No nie wiem ale słyszałem,że auto może zgasnąć i odpali się je dopiero w serwisie...może to bujda ale wolę nie ryzykować :D

[ Dodano: 28 Maj 08, 21:25 ]

I przepraszam za niezbyt grzeczny ton mojej poprzedniej wypowiedzi... uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Heh... :oops: No nie wiem ale słyszałem,że auto może zgasnąć i odpali się je dopiero w serwisie...może to bujda ale wolę nie ryzykować :D

[ Dodano: 28 Maj 08, 21:25 ]

I przepraszam za niezbyt grzeczny ton mojej poprzedniej wypowiedzi... uklon_bmw

Hmm jakby to powiedziec ..... chyba za bardzo sie przejmujesz tymi kilometrami , to jest

informacja dla Ciebie ze nalezy zmienic olej a nie np odciecie zapłonu czy tam zasilania

od pompy po przejechaniu tych 200km .... wyobrazasz sobie taka sytuacje :

... lecisz na autostradzie powiedzmy 180kmh i nagle komputer odcina zapłon albo cos

podobnego to by była - K A T A S T R O F A :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...