Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


1 czerwca- Zamek Książ


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest ta inspekcja jak chcesz ogladac kolorowe diody ,to zostawiasz kasowanie i tyle ,jak chcesz by sie zapalaly po kolei no to kasjuesz i tyle.MOrdulec ma racje tylko i wylacznie dla kierowcy ta informacja .

Spoko...kolorowe diody to ja miałem w E30...w E46 komputer wyświetla informację "OIL SERWICE 200 KM"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale słyszałem,że auto może zgasnąć i odpali się je dopiero w serwisie...może to bujda ale wolę nie ryzykować

takie ploty sieja ludzie i z takiej malej plotki po paru latach robi sie wielka legenda...

slyszalem takie bajki juz nie raz, dwa przyklady z mojego zycia"

- jestem potencjalnym kupcem, obczajam auto u sprzedajacego ... wiadomo gadka szmatka, w koncu pytam sie o ksiazke serwisowa bo ten przebieg jakis taki niski, facet nie zastawianajac sie dlugo mowi ,ze w e36 nie da sie cofnac przebiegu bo ma "piec pamieci" i odpala... test zegarow :lol: no coments

- sprzedaje swoje e36, kupiec oglada autko, wsiada do srodka, odpala test zegarow i mowi, ze cofalem licznik (pewnie sami podobnego przypadku doswiadczyliscie)

wyobraznia ludzka nie zna granic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, no wlasie, jest tam kilka informacji, ale o lekko innym przeznaczeniu

[ Dodano: 30 Maj 08, 11:40 ]

kwaiat polskiej mlodziezy mysli, ze pierwsza liczba wyswietlana w tescie to orzginalny przebieg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kosa pisał-wyjazd odwołany. Po tuningowisku i Karpaczu na spokojnie podejdziemy do wyjazdu i połaczenia wyjazdu do Jedliny i Zamku Książ <bmw_2>

Za zamieszanie i problemy, jakie mogly z tego wynikna-przepraszamy uklon_bmw

A tymczasen życzę udanego weekendu :gril: happy_bmw

Zamykamy temat, a wszystkie uwagi proszę pisac na PW.

Pozdrawiam. <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...