Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


My Hai


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

eh kobiety, moja trzy km na ręcznym jechała, a później dzwoni że coś z koła się dymi, szczęście w nieszczęściu że do połowy zaciągnołem, na usprawiedliwienie dodam że słońce paliło i świecącej lampki "P" nie było widać ,

bunia jakoś przezyła,

teraz za karę jak troche śniegu jest to z żoną bokami jeżdżę , :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh kobiety, moja trzy km na ręcznym jechała

widzisz Piotrze i wlasnie o tym mowie.... gdyby kobiety wiecej i czesciej jezdzily, to z doswiadczenia by zonka wiedziala ze autko cos gorzej idzie, a ten nieprzyjemny zapach to jest od hamulca.... tego zapachu nie da sie nie poczuc :twisted:

Ja w mojej 318i to czulam nawet kiedy sie automat od klimy wlacza, tak ja mialam opanowana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , jej też słabo szło ale że obcasy miała to zwaliła na nie i mocniej w pedał, gdyby malucha miała to wogóle by nie pojechał, heheheeh

też jestem za tym żeby kobiety więcej jeździły, nabrałyby dystansu, wyczucia itd.

ale większości facetom tez przydałoby sie trochę treningu :| szczególnie w trudnych warunkach, dlatego gdzie się da to trenuję, tylko w lecie mocy brak :| :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda.... tylko ze mezczyzni maja smykalke do motoryzacji. W wiekszosci przypadkow duzo wczesniej robia prawko, duzo wczesniej udaje im sie zdobyc autko i to wszystko wiaze sie ze soba. I jest jeszcze jedna sprawa ktora jest tez bardzo wazna a nie brana pod uwage :wink: przewaznie jest tak ze mezczyzna jezdzi lepszym autem niz kobieta... bo on wozi rodzine, a ona ma auto do pracy i na zakupy. Dawno, dawno temu mialam Golfa II... byl piekny czarny z taaaakimi laczkami i malutka sportowa kierownica 8) tylko ze nie mial serva :roll: bosh co ja sie z nim nameczylam..... na trzy razy wjezdzalam w luke miedzy autami, oczywiscie przy kpiacych spojrzeniach facetow, ktorzy paluszkiem krecili kierownica ze wspomaganiem swoich rodzinnych wozkow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzejmuj sie ja tez nie mam wspomagania :mrgreen:

ale masz miesnie 8) ktorych mi brakowalo :wink: ale autko poszlo do ludzi z miesniami hihi a ja od tamtej pory omijam auta bez wspomagania :twisted:

Hehe, mam meisbie :lol: Ja to jestem jeden patyk, same kosci :lol:

Chyba mnei ne iwidzialas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzejmuj sie ja tez nie mam wspomagania :mrgreen:

ale masz miesnie 8) ktorych mi brakowalo :wink: ale autko poszlo do ludzi z miesniami hihi a ja od tamtej pory omijam auta bez wspomagania :twisted:

Hehe, mam meisbie :lol: Ja to jestem jeden patyk, same kosci :lol:

Chyba mnei ne iwidzialas :mrgreen:

Fakt, gdyby Enzo nie miał skóry to kośc by mu sie wysypały :mrgreen: <bmw_1> ale z betą sobie radzi 8) <bmw_1> <bmw_3> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...