Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


VI spot BMW = 26-marzec-2006


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Wiec tak jak w temacie , kolejny spot pod banderą BMW robimy 26 marca 2006

jesli chodzi o miejscówke to zrobimy pewną zmiane , zaczenimy najpewniej tradycyjnie

od parkingu przy wzgórzu andersa a pozniej prawdopodobnie zrobimy przejazd

w miejsce gdzie bedzie mozna spokojnie posiedziec i pogadac no i obowiazkowo

z duzym parkingiem :wink: <bmw_2> bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

Pomysł jest zeby smignac z andersa przez karkonoską na bielany na przeciwko

tesco jest fajny duzy parking i zawsze prawie pusty a obok jest KFC wiec mozna

by tam podjechac <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, znowu ważne dwa razy...... :x

Pomysł całkiem całkiem i miejsca byłoby sporo dla fur i w razie czego coś zjeść i kobietki można by wziąść by sobie zrobiły wspólne zakupy coby się nie nudziły :mrgreen:

A co do Karkonoskiej...... :D

Dzisiaj Ślężną jechałem, oj nie ujechałbyś tam, nie ujechał <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Dzisiaj Ślężną jechałem, oj nie ujechałbyś tam, nie ujechał <bmw_1>

No Ślęzna jest do bani dlatego myslalem zeby pojechac od powstanców sląskich

przez karkonoską i na bielany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest zeby smignac z andersa przez karkonoską na bielany na przeciwko

tesco jest fajny duzy parking i zawsze prawie pusty a obok jest KFC wiec mozna

by tam podjechac <bmw_1> <bmw_2>

niezly pomysl. i zdrowe zarcie bedzie blisko:D super by bylo gdyby frekwencja byla taka co najmniej taka jak ostatnio:-)

Oj czy takie zdrowe to żarcie w KFC to mam mieszane uczucie.Ta ptasia grypa mogła je zabic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, znowu ważne dwa razy...... :x

Pomysł całkiem całkiem i miejsca byłoby sporo dla fur i w razie czego coś zjeść i kobietki można by wziąść by sobie zrobiły wspólne zakupy coby się nie nudziły :mrgreen:

A co do Karkonoskiej...... :D

Dzisiaj Ślężną jechałem, oj nie ujechałbyś tam, nie ujechał <bmw_1>

z tymi zakupami to suuuper pomysł :mrgreen: :mrgreen: nie marudziły by tak...no tylko żebyśmy my na nasze panie nie czekali bo jak pójdą to ohoho!!!! <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w auchan widziałem końcówke wydechu.. była jedna rura.. dookoła niej druga( z odstępem ok 1cm) w tej zewnętrznej wycięte wzory płomieni....i między rurkami diody.. :mrgreen: art. nazywał sie: końcówka tłumika z płomieniem :mrgreen: śmiałem sie z tego chyba z 5 minut :mrgreen: a w obi to też ciekawe rzeczy są :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówi Kosa, troche możemy przy furach... a potem wskoczymy do jakiejś kanjpy. :wink: Tato mnie dzisiaj do skzoł wysłał... efekt: krwotok z nosa na fizyce, 38* gorączki i dyro mnie do domu przywiózł :evil:

uuuuuuuuuuuuu to ty chłopie jedz a nie snieg wąchaj :P,

a poważnie:tak się kończy nie wyleczona grypaalbo angina albo inna ptasia........ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówi Kosa, troche możemy przy furach... a potem wskoczymy do jakiejś kanjpy. :wink: Tato mnie dzisiaj do skzoł wysłał... efekt: krwotok z nosa na fizyce, 38* gorączki i dyro mnie do domu przywiózł :evil:

uuuuuuuuuuuuu to ty chłopie jedz a nie snieg wąchaj :P,

a poważnie:tak się kończy nie wyleczona grypaalbo angina albo inna ptasia........ :mrgreen:

tak sie kończy ja tato do szkoły wygania :mrgreen:

Jak bedzie cieplej to pewnie że wyskoczymy gdzieś na meeting. Kiedyś tak sobie myślałem o ,,sielskiej dolinie'', to jest jak sie jedzie z dobrzykowic do kiełczowa. pare km jest do pokonania ale są stawki, jakeiś zwierzaki, ryby, grillować można.. :mrgreen: jak zorbie simsona to sie przejade zobaczyć ile sie tam cenią :mrgreen: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Konrad Maltarn dobrze sobie z bunią radzi, spoko można mu powierzyć, przynajmniej mu prawka nie zabiorą,

moją jeżdżił już nie raz !!! i cała jest uklon_bmw

Nie tylko z bunią sobie radze 8) ciągnikiem na tylnych kołach jechałem :twisted: maluchem delikatny skok przez tory kolejowe :twisted: .... nie ma sie czego bać, chętnie poprowadze 8) <bmw_3> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie ze na niskich lakach mozna ten tory wynajac i ksztuue 5zl od godziny. warto pomysle bo mzona sobei jakis pzrejazzdy porobic zrzucic sie i wynajac na kilka godzin....co wy na to

:shock: :shock: jak 5 zł od godziny za auto :?:czy za tor :?: czy jak :?:

coś piłeś może :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...