Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


VI spot BMW = 26-marzec-2006


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co z odszkodowaniem to niewiem..pierwszy raz słyszę że to sprawa nadleśnictwa.można ich pewnie zaskarżyć ale czy to się będzie opłacać? :?

co do części to lampy gdzieś miałem tylko muszę przekopać cały garaż no a jak czegoś nie będę miał to oczywiście skorzystam z kolegi oxystyle[jak coś jeszcze zostanie :mrgreen: ]. na spot mam nadzieje że przyjadę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z odszkodowaniem to niewiem..pierwszy raz słyszę że to sprawa nadleśnictwa.można ich pewnie zaskarżyć ale czy to się będzie opłacać? :?

co do części to lampy gdzieś miałem tylko muszę przekopać cały garaż no a jak czegoś nie będę miał to oczywiście skorzystam z kolegi oxystyle[jak coś jeszcze zostanie :mrgreen: ]. na spot mam nadzieje że przyjadę :wink:

Koledze wyskoczył dzik i troszke narozrabiał wezwał policja spisali potem przyjechał lesniczy zabrał dzika i wypłacili mu odszkodowanie nie wiem ile to wszystko trwało ale kase dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stał wcześniej znak A-18b (zwierzęta dzikie), nie ma raczej szans na odszkodowanie,

jeżeli nie było można sie starać :-)

pozdr

Dokladnie tu masz 100 % racje . To jest temat taki jak z dziurami na drodze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stał wcześniej znak A-18b (zwierzęta dzikie), nie ma raczej szans na odszkodowanie,

jeżeli nie było można sie starać :-)

pozdr

potwierdzam jest znak ciężko z odszkodowaniem :cry: . z tego co sie dziś dowiedziałem dwoje ludzi od nas miało podobne przygody i kasy nie dostały.można by się sądzić gdybym całe auto rozwalił a tak myślę że to raczej nieopłacalne... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Jeżeli stał wcześniej znak A-18b (zwierzęta dzikie), nie ma raczej szans na odszkodowanie,

jeżeli nie było można sie starać :-)

pozdr

potwierdzam jest znak ciężko z odszkodowaniem :cry: . z tego co sie dziś dowiedziałem dwoje ludzi od nas miało podobne przygody i kasy nie dostały.można by się sądzić gdybym całe auto rozwalił a tak myślę że to raczej nieopłacalne... :roll:

No lipa straszna z tym dzwonem , ale mam nadzieje ze poskładasz bryke i jakos jednak

uda Ci sie przyjechac na spota <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum narkomanów hehe
o fu(K zapomnialem wtedy do senatorium jade Ale moze jakos sie wymigam

A Ty co ZBOWIDOWIEC jestes jakis czy co?

JOKE :mrgreen:
Jeżeli stał wcześniej znak A-18b (zwierzęta dzikie), nie ma raczej szans na odszkodowanie,

jeżeli nie było można sie starać :-)

pozdr

Jeśli był to można sie starać żeby nie było :mrgreen: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie stać mnie na lampę i atrapę :roll: .a maskę i błotnik to raczej dopiero wtedy zrobie jak ''becikowe'' dostane :mrgreen:

Atrapy i maske jeszcze jak cos mam ... Postaram sie jakos przetrzymac . Chyba ze bede miec nagla potrzebe szmalu , to nie obiecuje ...

I rob furaka szybko ... <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Wysuwam też swoja kandydature przyjazdu na spot, jeśli da rady to z żoną będzie mi bardzo przyjemnie mi was poznać osobiście pozdrawiam <bmw_2>

To nie trzeba kandydatury wystawiac :wink: poprostu przyjedz , mysle ze atmosfera

na spocie Cie mile zaskoczy <bmw_2>

Z tego co tak szacunkowo policzylem to jest duza szansa na pobicie frekwencji z

poprzedniego spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...