Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie radjo do auta??


Martillo

Rekomendowane odpowiedzi

siema. Ja do siebie kupiłem radyjko DVD firmy XYZ na podzespołach Panasonic i Sanyo i powiem żę jestem zadowolony. kosztowało mnie 450 zł no ale DVD!!

Jakoś do zwykłej MP3 jest nieporównywalna.

decyzja napeży do Ciebie. nieu wiem jakie chcesz czy firmówke czy nie. NP mój koleś niedawno sobie kupił do AUDI A4 radyjko ALPINE za które dał 980zł!! kwestia gustu i kasy.

pzdr :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj żadnych XYZ bo możesz się wpakować na niezłą minę. Mój ojciec kiedyś takie kupił, niby Mp3 i takie tam bajery dał coś ok.350 i okazało się, że to fajans. Przycinał na wybojach, nie czytał niektórych płyt, gówniano łapał stacje radiowe itp. Ja osobiście polecam SONY albo BLAUPUNKT. Przekonałem się nie raz, że to bardzo dobry sprzęt i do 400zł spokojnie coś znajdziesz. Sam mam BLAUPUNKTA za 300,- w służbowym wozie i dźwięk jest mega. A kumpel władował do Opla XPLOD'a - mistrzostwo, tyle że za 650,- ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Alpine (podstawowe modele z mp3 - do 400zł w sklepach typu Saturn/MM) grają przyzwoicie. Co do radia firmy XYZ to jakość jest naprawde lipna. Koleś kupił takie z dosyć sporym wyświetlaczem, dvd, dotykowy ekran, itp. i gra to okropnie, mam porównanie bo mamy oryginalne głośniki takie same w e34 tylko różne radia, ja mam Sony (jakiś kaseciak) i gra o wiele lepiej (ale filmów już nie pooglądam :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Pioneer? Mam w aucie seryjne głośniki nic nie zmieniałem i radyjko też to seryjne BMW gra elegancko. Także myślę, że jak kupie do niej jakiegoś markowego do 400zł to będzie działało nieźle. Kumpel ma do sprzedania SONY co czyta mp3, nie wiem jaki model, zobaczę jak będzie to działać to może sie dogadam z nim, chociaż jestem tego zdania że lepiej kupić jakąś nówkę ze sklepu i mieć gwarancje. Jutro jest matki boskiej pieniężnej to wybiore sie do sklepu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja oczywiście tego radia nie kupiłem w ciemno bo koleś u siebie ma takie od pół roku i wszstko elegancko dizała wiec i ja sie na takie skusiłem. nie nazekam dobrze działa i sie nie przycina

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że jeśli XYZ jest sprawdzone to OK... Ale nigdy nic nie wiadomo ;) Przy nowym markowym sprzęcie mamy przynajmniej spokojną głowę o ewentualny serwis i dodatkowo gwarancję. Wystarczy raz na jakiś czas zajrzeć do MM, Saturna itp. i napewno trafimy na dobry sprzęt za dobrą cenę, a z doświadczenia wiem, że można coś nawet UTARGOWAĆ :D

W przypadku sprzętu np. z MM jest jeszcze jeden PLUS... Nie podbijają gwarancji! W tym momęcie podstawą do wszelkich roszczeń jest paragon, działa tu prawo RĘKOJMI, które daje nam "gwarancję" na 2 LATA, gdzie wiele urządzeń gwarancja obejmuje tylko 1 rok...

No a o jakości markowego sprzętu chyba nie muszę wspominać... :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...