Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Warto chipować?


LUCKY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie chciałbym troszke podniesc moc i moment w moim maleństwie i zastanawiałem sie nad chipem czy warto ile to da i wogóle. Katalizator został juz usuniety stożek z odpowiednim dolotem bedzie montowany na dniach. Ewentualnie co jeszcze mozna zrobic poza oczywiście swapem :D

[ Dodano: 15 Sierpień 08, 09:44 ]

cisza i tyleeeee nikt juz nie wie co mozna jeszcze zrobic i czy chip cos da?? co wy seryjnymi jezdzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

[ Dodano: 15 Sierpień 08, 09:44 ]

cisza i tyleeeee nikt juz nie wie co mozna jeszcze zrobic i czy chip cos da?? co wy seryjnymi jezdzicie

Po co poprawiac Producenta Beemki i tak wyzylowane wychodza z fabryki :)

zlokaj kolego ten link w beemce za wiele nie podniesiesz

http://www.bmwm.beep.pl/tuning/ct.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to <<moja prywatna opinia>> kazda jest juz podkrecona , dwulitrowka ma 150 koni ilu jeszcze producentow daje na 2 litry tyle kucy? a mozliwosc chipowania to tylko 10 do 12 koni kolo przesadzil piszac ze szesnacie, a co do cennika to nie moj poprostu taki znalazlem i wstawilem do postu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwulitrowka ma 150 koni ilu jeszcze producentow daje na 2 litry tyle kucy?

mitschubischi eclips 2.0 16V 150KM

opel calibra 2.0 16V 150KM

opel astra GSI 2.0 16V 150KM

VW golf III 2.0 16V 150KM

...wymieniac dalej...90% pojazdów z pojemnoscia 2.0 16V daje 150KM w ofercie...nie wspomne juz o toyocie celice 2.0 16V 170KM

a i np honda 1.6 16V daje tylko 160KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym trzeba wiedziec o tym, ze bmw 2.0 ma 6 cylindrow a nie 4 wiec jest mniej podkrecone niz 4 cylindrowki.

tak samo wiele osob uwaza ze bmw duzo palą... racja, ze 320i w porownaniu do innych 2 litrowych aut pali wiecej, ale przeciez bmw ma 6cylindrow a nie 4 jak pozostale auta i stosunek spalania do liczby cylindrow tak naprawde w bmw wychodzi na lepszą inwestycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby silniki bmw byly wyzylowane to nie bylyby tak zywotne!!!

No i własnie o to mi chodziło bmw_beer

Wedlug mnie to <<moja prywatna opinia>> kazda jest juz podkrecona , dwulitrowka ma 150 koni ilu jeszcze producentow daje na 2 litry tyle kucy?

Pokaz silnik (nawet z tych kosiarek co chłopaki wyzej wypisali) o tej samej pojemnosci

i mocy zeby zrobił tyle kilosków bez remontu co beemka :wink:

Beemki nie kręcą sie do 8,5tys , moze i palą wiecej od japonczyków ale o silnikach nie

mozesz powiedziec w zadnym wypadku ze są wyzyłowane :wink:

Czipowanie wolnossaków nie wazne czy BMW czy inne auto zawsze konczy sie

podobnym przyrostem mocy czyli maks 8-10% dlatego nie ma to wielkiego sensu

natomiast za niewiele wieksze pieniądze bardziej opłaca sie zmienic silnik na wiekszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...