Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czy idzie spalic laka w miejscu na aswalcie 528 e39 automat?


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Mam pytanie czy kto z was ma 528i tiptronic czy steptronic i czy pali laka na aswalcie bo moja buma nie ma takiej możliwości nie wiem czy tak jest zabezpieczona skrzynia zeby nie spalila opon czy z moja Becia jest cos nie tak??

Dodam tylko ze nie wykazuje bledów na kompie boscha jest swieżo po naprawie bo nie miał mocy tzn. wymianie nastawnika vanos bo taki bład pokazał komp naprawiłem vanos, pozniej ujawnił sie bład przepływomierza-wymieniony jest znacznie lepiej ale nie wiem czy teraz chodzi na 100% bo to moja pierwsza bemka i taką bez mocy kupilem w niemczech

jakby ktos z was mial chwilke czasu i checi podpowiedzieć mi to bede wdzieczny

pozdrawiam all fans BMW <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:| panowie a czy wy próbowaliście spalić ze takie bzdury opowiadacie? Co to wogole za wyjaśnienie "nie spalisz, to automat, nie manual" jak najbardziej da się spalić. Fakt jest to szkodliwe dla skrzyni ale spalić się da. w przeszłości jezdzilem 2.5 tds i tym bez wiekszego problemu z hamulcem palilo gume w miejscu. Teraz mam 2.5i z automatem i jest troche trudniej ale tez daje rade(pewnie dlatego ze dizel ma moment wiekszy i przy mniejszych obrotach). Jak Twoja nie chce to masz jakiś słaby silnik:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to fajne auto,ale nie lubi tzw.palenia gumy.Szybko padają uszczelniacze i elementy zawieszenia(o łożyskach już nie wspomnę).Jak będziesz dbał to odwdzięczy Ci się,uwierz m. :lol: mi.

szczerze mowic to nie widziałem innej marki samochodow zeby tak katowli jak to robi niejedni z bmw-tez sie zdarzy mi :D wiec mysle ze katownie nieraz duzo nie zaszkodzi a przepali wydechy :wink: ale tak powanie jak by opla tak katował to by chyba tłoki wyskoczyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to fajne auto,ale nie lubi tzw.palenia gumy.Szybko padają uszczelniacze i elementy zawieszenia(o łożyskach już nie wspomnę).Jak będziesz dbał to odwdzięczy Ci się,uwierz m. :lol: mi.

szczerze mowic to nie widziałem innej marki samochodow zeby tak katowli jak to robi niejedni z bmw-tez sie zdarzy mi :D wiec mysle ze katownie nieraz duzo nie zaszkodzi a przepali wydechy :wink: ale tak powanie jak by opla tak katował to by chyba tłoki wyskoczyły :D

Przepali wydechy?????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| panowie a czy wy próbowaliście spalić ze takie bzdury opowiadacie? Co to wogole za wyjaśnienie "nie spalisz, to automat, nie manual" jak najbardziej da się spalić. Fakt jest to szkodliwe dla skrzyni ale spalić się da. w przeszłości jezdzilem 2.5 tds i tym bez wiekszego problemu z hamulcem palilo gume w miejscu. Teraz mam 2.5i z automatem i jest troche trudniej ale tez daje rade(pewnie dlatego ze dizel ma moment wiekszy i przy mniejszych obrotach). Jak Twoja nie chce to masz jakiś słaby silnik:(

Tak próbowaliśmy...Da się na hamulcu ale już to kolega wcześniej napisał...

Chodzi chyba też o to,żeby auto się jakoś sprawowało a nie potem wszyscy narzekali że automat się psuje,że drogi itp.

Jak się chce to sie da Malczanem spalić gumę.

Jednak to szkodzi.

No a jeśli chodzi o "palnie" że ktoś stoi i poprostu depnie gaz na max-to nie wyjdzie [na suchym,w 528].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...