Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Moja nowa BMWiczka Kombiczka : )


Gość skasuj

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak , byly coupe ale sie zmyly czas na Touring . Ogladalem kilka kilkanascie kilkadziesiat i nie moglem nic znalesc . Az do pory ... Ujrzalem to o to cudenko

my.php?image=bmw19vf.jpg

Link 1 dla tych co nie widza fotos

my.php?image=bmw29cu.jpg

Link 2 dla tych co nie widza

my.php?image=bmw36hb.jpg

Link 3 dla tych co nie widza

my.php?image=bmw41ky.jpg

Link 4 dla niewidomych :P

Skora , wspomaganie , podgrzewane fotele , abs , pneumatyczna zawecha z tylu , elektrycznych szybek nie ma ale sa w trakcie tranzakcji orginalne ; ) .

Silniczek 2,0 po czipie ( udowodnione na chamu chamu :mrgreen: )

Aktualnie , nic z nia nie bede robic . Pozniej pomysle o delikatnym audio do bagaznika i w srodku . Przyciemnie szybki i na koncu wroce do pomyslu nad gora od 2,0 a dolem od ety . Ale to potestuje na innym silniku . Z mojej poprzedniej coupe : )

Tak poza tym na tych zdjeciach wyglada jak poobijana czy cos . Auto ma lakier igle pod maska i w mechanice tak samo . Konrad ogladal moze wypowie swoje zdanie na jej temat . Jak ja umyje wypicuje dodam wam nowe fotos .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

No buma konkret , zwłaszcza fajnie ze jest w wersji Shadow super to sie komponuje

z czarnym lakierkiem , ogolnie widac ze jest zadbana i jesli jest po czipsach to

bedzie juz czym polatać :lol:

Jedynie fele do wymiany , na jakies z fajnym parapetem na 1,5 chomika <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No buma konkret , zwłaszcza fajnie ze jest w wersji Shadow super to sie komponuje

z czarnym lakierkiem , ogolnie widac ze jest zadbana i jesli jest po czipsach to

bedzie juz czym polatać :lol:

Jedynie fele do wymiany , na jakies z fajnym parapetem na 1,5 chomika <bmw_1>

Do wakacji znajdzie sie jakis parapecik : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe co nieco ...

Meine 1

Meine 2

Meine 3

Meine 4

Meine 5

Meine 6

Meine 7

Nastepne wrzuce , po przerobieniu czegos konkretnego ...

Dzis niedziela , wiec jedynie co zmienilem to tarcze i klocki .

Wyczyscilem wnetrze .

Teraz rozmyslam nad audio sensownie rozlozonym oraz zmianie lamp przednich i tylnich ;]

Peace ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kierunki fajne, tylko żaróweckzi mogły by być białe(sąna allegro, białe a świecą na pomarańczowo:d )

i ściągniej tego ,, ej si sznajcera'' z grilla bo sie kompromitujesz :mrgreen: :mrgreen:

|

Nie chce mi sie sciagac bo bym muzial rozje** atrape ... A nie chce mi sie jej zmieniac chwilowo , bo tamte zapasowe atrapy mam na drugim adresie :D

Zaroweczki sa celowo takie aby byl kontrast :- ))

Jeszcze Alpiny 17" i bedzie gicior :mrgreen:

No chcial bym chetnie :D

Wejda wogole 17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxstylE!, Podoba mi się. Naprawdę fajowa. :!: :!:

dziekuje bardzo :oops: :oops:

Jeszcze brakuje czarnych HELLA z przodu oraz dziury na dole w pasie raza strasznie ...

Jeszcze mam kupe roboty przy niej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxstylE!, Spoko, powoli. Pośpiech nie jest wskazany przy tworzeniu pięknych "dzieł sztuki"........................ lepiej raz, a porządnie niż postokroć byle jak. Jakość, jakość a nie ilość :!: :!: :!: :wink: Też mam kombiczkę. Też czarną.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...