Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Moja nowa BMWiczka Kombiczka : )


Gość skasuj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wejdą 17 Tu jest wlasnie zdjęcie które to kiedys dostałem od Piotra , jak zobaczyłem to naprawdę dał bym się pociąć za taką E30

Dodam , że na punkcie Alpiny mam skrzywiona psychę :mrgreen:

No to nic tylko szukac i odkladac kase :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapowiada sie moj nowy tyl ...

Tyleczek ...

Jak narazie , poniewaz szukam orginalow czerwonych ...

Poza tym jutro wyciagam HAK , i czekam az przyjdzie przesylka z nowym hakiem orginalnym ktory mozna odpinac i podpinac ... : - ))

A tak bedzie sie prezentowac moje autko jak zmienie ipasty na 5 srub

Alusy

Oczywiscie nie ten rozmiar , poniewaz to sa fele mojego ojca z E-38

18 calowki na 245x45x18 na przodzie :mrgreen:

Ja bede miec taki sam wzor ale 17 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa gusta i gusciki ...

Narazie zostaja te fele co sa na zdjeciu , a z czasem planuje zmienic jednak piaste : ]

Jak zuzyje troche zawieche z tylu bo narazie szkoda mi wyrzucac nowe amory pneumatyczne .

A jak juz wyjezdze i beda do wymiany zmenie zawieche na 5x120 , wtedy wmontuje na pewno jakies fajne felasie :)

pozdro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zalozylem sprezynki -4 -4 dosyc twarde ale nie dokonca :) i autko wydaje sie w miare przyzwoite od poczatku do konca jest na tej samej wysokosci zarazem przednie amorki poszly lekko utwardzone a tylu nie ruszalem ze wzgledu na to ze sa pneumatyczne i sa juz twarde same w sobie , wyglada Ciekawie i zarazem zmieszcza sie w sam raz felasie 16 calowe za ktorymi caly czas sie rozgladam lub szukam piast od compacta 5x120 ;)

Zastanawiam sie czy czasem nie zalozyc dokladki na przod pod zderzaczek

Dokladka

Co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dlatego rozmyslam , teraz mam taka mala listwe czarna do pasa dolnego i mam przeswit taki ze nad progami policyjnymi smigam w sam raz , a co do progow itd to raczej nie musze nic zmieniac bo mam orginalne nakladki progowe . Chociaz w sumie narazie chyba sie wstrzymam z ta dokladka , bo nie mam halogensow a do e30 kupic dobre halogensy soczewkowe to minimum 250 zl a to jak narazie zdbedny wydatek bo i tak ich nie urzywam i tak .

Mam pytanko , nie wiecie czy czasem na tym szrocie kolo STANDO nie ma jakiejs rozbitej E36 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec po dluzszej przerwie ...

Zdjec nie ma i nie bedzie narazie z tego wzgledu ze z wygladu nic sie nie zmienilo .

Dodam iz doszlo troche grzebania przy niej ...

Uklad hamulcowy :

Tarcze od 325i

Klocki rowniez

Do tego doszly zaciski od 325i

Narazie takowy komplecik zostaje , z tego wzgledu ze na przerabianie zawieszenia na to od E36 potrzebuje jeszcze troche czasu oraz wiecej informacji .

Zawieszenie :

Sprezyny -4 -4 ( przednie zmieniam na -6 )

Amory przod KONI zolte z regulacja twardosci , tylu nie zmienilem z tego wzgledu ze sa duzo twardsze od nowych KONI przednich ktore sa ustawione na max twardosc , nie zmienilem rowniez z tego wzgledu ze posiadam pneumatyczne zawieszenie tylne ( pod kolem zapasowym 2 buteleczki wygladajace jak duzy granat z wyjsciami i wejsciami rurek idacych do amortyzatorow SACHSA ) powiem ze niespotykana zecz w E30 , nikt o tym nie slyszal ani o tym nie wiedzial ze jest cos takiego w E30 sam musze przyznac ze nie wiedzialem ale jednak to mam i jest to orginalne ...

do tego doszla wymiana drazkow oraz innych dupereli w zawieszeniu

Silnik :

Aktualnie nic nie zostalo zmienione poza wiekszym regulatorem cisnienia paliwa i przeplywomierzem od 325i , byl rowniez CHIP , lecz niestety zle wystrojony i auto chodzilo kulawo , wiec zostal zdemontowany narazie .

Nowe swiece oczywiscie , filtr powietrza niestety narazie sama wkladka ( niedlugo plan stozka , po wymysleniu obudowy )

Wydech :

Tlumik koncowy BORLA , niedlugo wyzucenie katalizatora oraz wstawienie malego tlumika srodkowego ...

W planach na najblizsze miesiace :

Zmiana alufelg

Przyciemnienie szyb wszystkich na 60%

Jakie audio w przyszlosci

Kilka poprawek lakierniczych oraz polerowanie

Zakupienie : bloku silnika od super ETY , kolektora ssacego z wtryskami oraz przepustnica od 325i , no i cos do wystrojenia tak zwana swinia SMT6 ...

Planowana moc - 180KM Jak uzyskam to bedzie satysfakcjonujacy wynik , poniewaz jezdzilem 325i coupe , to teraz 2,0 seryjne w kombiaku jest bardzo woooooollnneee ...

Mam nadzieje ze moje plany wypala do konca lipca , jak nie niestety bede bardzo smutny .

P.s

Szukam dokladki przedniej od IS

Oraz sprzedam swoje alufelgi bez opon z awatara lub te co sa gdzies na wyzej wymienionych zdjeciach .

Kontakt na PW tylko i wylacznie .

P.s 2

Posta napisalem z ciekawosci dla fanatykow przerabiania e30 na german style oraz z nudow , wiec nie gniewajcie sie jak was zanudzilem .

A teraz dobranoc juz wszystkim :)) <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość skasuj

Dobra , a wiec zeby nie bylo nudno dzis kupilem dokladke o ktorej marzylem :D

Czyli przod bede miec identyczny jak ta o to niemiecka niunia :

aaaawzro3gk.th.jpg

Zostalo mi teraz tylko do sprzedania swoje fele , i znalezienie BORBET "A" "16" Na 9 calowym rancie ;) , pozniejs ie go spoleruje i bedzie dobry german style :D

No i oczywiscie szybki , na ciemno delikatnie ...

Zdjecia niebawem , jak dojdzie tylko dokladeczka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj
no gratuluje będzie ładnie wygladała 8)

dzieki za slowa uznania bob :mrgreen:

p.s

Ile chcesz przeznaczyc na silnik do swojego mondeo , bo moge miec policyjna wersje 2,5 V6 nie dosc ze v6 to wzmocnione , bo jezdzilo na tajackim aucie ... A opowiadalem Ci jak to jezdzi :mrgreen:

Odezwij sie na PW albo gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

... bo jezdzilo na tajackim aucie ... A opowiadalem Ci jak to jezdzi :mrgreen:

Sory ale jak to jezdzilo po tajniackiemu to niestety ale to juz nie jezdzi :lol: :lol: :lol:

widziales zeby policja sprzedawała jezdzace auta ?? co najwyzej toczące sie z fajnym

znaczkiem V6 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj

... bo jezdzilo na tajackim aucie ... A opowiadalem Ci jak to jezdzi :mrgreen:

Sory ale jak to jezdzilo po tajniackiemu to niestety ale to juz nie jezdzi :lol: :lol: :lol:

widziales zeby policja sprzedawała jezdzace auta ?? co najwyzej toczące sie z fajnym

znaczkiem V6 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie jezdzi to twoje 316i :roll:

Wiem co mam do sprzedania , bo nie raz juz sciagalem takie czesci z Dani . A powiem inaczej sprzedawalismy cale takowe auta , policja w Dani po uszkodzonym blotniku sprzedaje juz cale auto , nie bawia sie w naprawe tego . Sa zdjecia aut do licytacji , mam tam rodzine . Wiec o gownie by mi nie wspominali a tymbardziej ja bym nie wspominal o tym komus kogo znam , to chyba logiczne prawda ? Zdziwil bys sie jak by Ci te V6 tajniackie objechalo 540i E34 , a wiem ze to objezdza bez problemu pewne srebrne 540i E34 z wroclawia dawno temu dostalo kilkra razy baty od takie V6 tajniackiego z 99r

Nawet nie wiesz jak bardzo maja te silniki poprzerabiane :)

Zreszta to nie byla informacja dla was tylko dla Boba z ktorym juz rozmawialem na gg

Moderatora prosze o wykasowanie calego tematu , zaloze nowy w ktorym nie ebdzie off topicu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

... bo jezdzilo na tajackim aucie ... A opowiadalem Ci jak to jezdzi :mrgreen:

Sory ale jak to jezdzilo po tajniackiemu to niestety ale to juz nie jezdzi :lol: :lol: :lol:

widziales zeby policja sprzedawała jezdzace auta ?? co najwyzej toczące sie z fajnym

znaczkiem V6 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie jezdzi to twoje 316i :roll:

Wiem co mam do sprzedania , bo nie raz juz sciagalem takie czesci z Dani . A powiem inaczej sprzedawalismy cale takowe auta , policja w Dani po uszkodzonym blotniku sprzedaje juz cale auto , nie bawia sie w naprawe tego . Sa zdjecia aut do licytacji , mam tam rodzine . Wiec o gownie by mi nie wspominali a tymbardziej ja bym nie wspominal o tym komus kogo znam , to chyba logiczne prawda ? Zdziwil bys sie jak by Ci te V6 tajniackie objechalo 540i E34 , a wiem ze to objezdza bez problemu pewne srebrne 540i E34 z wroclawia dawno temu dostalo kilkra razy baty od takie V6 tajniackiego z 99r

Nawet nie wiesz jak bardzo maja te silniki poprzerabiane :)

Zreszta to nie byla informacja dla was tylko dla Boba z ktorym juz rozmawialem na gg

Moderatora prosze o wykasowanie calego tematu , zaloze nowy w ktorym nie ebdzie off topicu .

Wiesz Trolu nie wiem czemu taki agresor ci sie nagle właczył , ale nie wnikam kazdy

moze miec gorszy dzionek :lol:

Ja na swoją bume nie narzekam , przynajmniej wsiadam i jade , niektórzy nie maja tego

luksusu :lol: a ze jest to dosc mała pojemnosc to bardzo dobrze mnie to cieszy bo

mało pali a jak wiesz jestem dosc spokojnym kierowca wiec az takich zawrotnych mocy

nie potrzebuje wystarczy mi to co jest :lol: :lol: :lol: :lol:

Inna sprawa piszesz o wykasowaniu tematu ?? a to czemu niby , napisałes najpierw ze

masz jakies policyjne auto do sprzedania i brzmiało to dosc ogolnie ,ale skoro oferta byla

skierowana tylko do Boba to trzeba bylo mu to wrzucic na PW albo GG , wiec nie wiem

o co Ci chodzi ze ktos robi OFFa w Twoim temacie skoro sam zaczełes sobie

smiecić ?? :lol: :lol: :lol:

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te silniki forda to może są i poprzerabiane ale co z tego jak rdza do klamek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a poza tym to po co te stresy i kłotnie? przeciez temat jest o buni trola a nie o jakiś fordach i o co tu się kłócić?.i to jeszcze o amerkańskie auto? hehe w w***** ameryke w d***** zawsze to powtarzam.nienawidze tych idiotów :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o z tego jak rdza do klamek

zapraszam, 94rok, znajdź ognisko rdzy, a dostaniesz zgrzewke browara, jak nie to ty mi co?(możesz też sprawdzać na podwoziu)

a ten model akurat wyprodukowany jest w kolonii niemieckiej, zrobiony na europie, ze stanami nie ma nic wspólnego.

sorka za OT, bym ci coś jeszcze napisał, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra może i u ciebie bob niema rdzy nic nie mówie :wink: ale u nas mam 2 fordy mondeo i niestety są zgnite nic na to nie poradze. i kupiłbym każde auto tylko nie forda,tak samo jak nie kupiłbym e36 bo mi sie niepodoba! czy to jest jakis grzech chodż jestem fanem bmw??? nie!!.

pozdro <bmw_1>

prosze o zamknięcie tematu a jak ktoś ma OT to na gg albo PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiec o to now zdjecia po poprawkach wszystkich elementow plastikowych , wszystkie atrapy lamp , nerka , oraz listwy zderzakow ...

Doszla oczywiscie dokladka przednia z modelu IS

Narazie jest jedynie zmatowana i podkladem prysnieta , jeszcze czeka ja papier scierny i ostatnia warstwa czarnego lakieru .

Male wersje zdjec :

obraz0011hu.th.jpg

obraz0024dq.th.jpg

obraz0032qa.th.jpg

obraz0043lh.th.jpg

Duza wersja zdjec :

Zdjecie nr 1

Zdjecie nr 2

Zdjecie nr 3

Zdjecie nr 4

Jeszcze czeka mnie duzo pracy , mniej iniejszym wyciac HAK ...

Wstawic auto do lakiernika , oraz na polerke :)

Kupic fele "16" Zeby nie wygladala jak czolg ...

Black Hella , oraz migacze cleary ktore leza w garazu ale nie chce mi sie ich montowac :mrgreen:

No i trzeba bedzie cos z motorkiem zrobic , pomysly sa dwa ... SWAP na M20B25 lub hybryda , nie moge sie nadal skusic na cos konkretnego ... W garazu juz lezy dol od ETY ale nie wiem czy zaczac jego remoncik na nowych podzespolach czy jednak zakupic b25 .

Nie chce wydawac wielkich sum na swapy M50B25 , bo nie widze w tym senu w moim wypadku :)

Edit :

Jutro jednak dochodzi gleba z przodu zamiast -40 bedzie -60 :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...