Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy warto kupić to autko? BMW 318Ci (2000r)Podejrzane?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupić to autko? BMW 3 318Ci (2000r)Podejrzane?

Prosiłabym tak na szybko aby ktoś z fachowców wyraził swoją opinie na ten …

1)BMW 318 Ci 2000r (Fot1)

Autko naprawdę jest warte uwagi i jestem umówiony na spotkanie z właścicielem autka i potrzebuje rad gdzie zaglądać lub zwrócić uwagę … Już te 71,429 Mil jest podejrzane na 2000r? Chyba brak jest Servis History coś mi się zdaje ze gości nie będzie miał?

• 71,429 miles

• Manual

• Silver

• Petrol

• Coupe

• 1895 cc

71,429 miles, 2 door coupe, silver, petrol, manual, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote control, Body coloured bumpers.privacy windows, Mtec side skirts, private plate on car worth 1,500, M3 l e d rear lights, 18inch m6 alloys, flip out dvd navigator kenwood stereo, crashed and repaired (catergory) hence price, tax till end off year, mot till end off year, reliable nice car. no time waisters pls. South East London.

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/BMW+3+SERIES/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-19-58-111-240-4294967201-4294967202/advert.action?R=200832316283487&distance=6&postcode=n16+8bx&channel=CARS&make=BMW&model=3+SERIES&min_pr=2000&max_pr=5000&max_mileage=

2)BMW 318 Ci 2000r (Fot2)

Bardzo ciekawy!

• 93,000 miles

• Manual

• Petrol

• Coupe

• 1895 cc

• V reg (2000)

2 Doors, Manual, Coupe, Petrol, 93,000 miles. Computer, Air conditioning, Electric windows, Electric mirrors, Radio/Cassette, Adjustable steering column/wheel, Power assisted steering, Driver airbag, Passenger airbag, Side airbags, Adjustable seats, Folding rear seats, Rear headrests, Immobiliser, Central locking, Foglights, Alloy wheels, ABS, Approved Car Finance,

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/BMW+3+SERIES/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-19-58-111-240-4294967201-4294967202/advert.action?R=200835317647928&distance=8&postcode=n16+8bx&channel=CARS&make=BMW&model=3+SERIES&min_pr=2000&max_pr=5000&max_mileage=

I tak je pewnie zapcham do warsztatu (Ale tak na oko czy warto ...)

Dzięki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko malutki problem tu w UK aby dostać się do mechanika czy serwisu muszę się umówić na spotkanie … I muszę czekać i to nie wiadomo jak długo … ale szukam serwisu… I na pewno zapchne jednego z nich do warsztatu!

Dzięki! Ale który warty uwagi ? dwuch nie "zapchne" napewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko malutki problem tu w UK aby dostać się do mechanika czy serwisu muszę się umówić na spotkanie … I muszę czekać i to nie wiadomo jak długo … ale szukam serwisu… I na pewno zapchne jednego z nich do warsztatu!

Dzięki! Ale który warty uwagi ? dwuch nie "zapchne" napewno!

a ja tak z głupia spytam... nie dostałeś przypadkiem maila, że auto może przyjechać do polski do serwisu jak wpłacisz kaucję ? ;) czy coś podobnego ? jeśli tak to od razu olej te ogłoszenia

[ Dodano: 13 Wrzesień 08, 08:46 ]

Jest tylko malutki problem tu w UK aby dostać się do mechanika czy serwisu muszę się umówić na spotkanie … I muszę czekać i to nie wiadomo jak długo … ale szukam serwisu… I na pewno zapchne jednego z nich do warsztatu!

Dzięki! Ale który warty uwagi ? dwuch nie "zapchne" napewno!

a ja tak z głupia spytam... nie dostałeś przypadkiem maila, że auto może przyjechać do polski do serwisu jak wpłacisz kaucję ? ;) czy coś podobnego ? jeśli tak to od razu olej te ogłoszenia

p.s. z tych 2 zdecydowanie to 1, drugie ma wieśniacki zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1,troche wiecej kosztuje ale ile masz extra'sow.O co chodzi z przebiegiem ? 2000 rocznik czyli powiedzmy 7 dmio latek = 70 tys mil= ok 10 tys mil rocznie .Czyli srednia mniej wiecej zachowana.Jest tez napisanae ze auto bylo rozbite i naprawione wiec dowiedz sie wiecej o tym,bo te auta maja wtedy inna kategorie w ubezpieczalniach i nie wiem czy ubezp idzie wtedy do gory.Wiem ze z tymi mechanikami jest ciezko,sam tu kupuje auta i czasem jest nieciekawie.

P.s.widzisz ze on pisze ze prywatny numer rejstracyjny przechodzi z autem.Mi nic nie mowia te ich znaki.Ponoc jest warty 1500, wiec jak kupisz auto to sprzedasz blachy za 1000 i zwroci ci sie kasa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że kupuje to autko oczywiście w UK i tam bedzi używane a do polski czasem raz w roku zaglądam samochodem już byłem raz M3-ką i zajeb… wrażenia i prędkość na autostradach (Niemcy) 19godzin Londyn -Rzeszów… (Ale wir w baku zajeb… także :) a zdziwienie na mojej wsi lepiej nie gadać... :)

Co do przebiegu na tych autkach to mnie zmylił, bo w rocznikach 2001 -2003 przebieg wacha się pomiędzy 90-130Mil i tak pomyślałem sobie czy przy tych autkach nie był przekręcony licznik no i nic nie wspominają o Historia serwisu? I to tak zwróciło moją uwagę…

O kurcze nie zauważyłem ze kostek pisze o naprawie … Tak ubezpieczenie się zmienia … ale to już zależy czy wypadek i czy był rejestrowany (zapis w adnotacji samochodu) da się tao łatwo sprawdzić …

Co do rejestracji to podpowiem że zawiera rok produkcji np.: FT02 XT => 2000 , FT52 XT => 2000 i pół roku, Ale większość zmienia rejestracje na własne imiona np.: F6 TIM i tu już niewiadomo nic?

Dzięki chłopaki… autko jest dla mojej dziewczynki:) także musi być coś fajnego i dobrze wyglądającego… ja już mam swój M3 i wystarczy…

[...] na pocznie nic niemam ... :mrgreen:

bmw_beer

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rejestracji to podpowiem że zawiera rok produkcji np.: FT02 XT => 2000 , FT52 XT => 2000 i pół roku, Ale większość zmienia rejestracje na własne imiona np.: F6 TIM i tu już niewiadomo nic?

No to to wiem,ale popatrz C3 DJN cos ci to mowi :D mialem to na mysli,ze mozna opchnac ten numer a wsadzic stare blachy.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...