Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[ANKIETA] Najładniesze BMW - Lato 2008


Moderator_1

Naładniesze BMW - Lato 2008, posiada:  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Naładniesze BMW - Lato 2008, posiada:



Rekomendowane odpowiedzi

Do ankiety wg. regulaminu zakwalifikowali się:

proszę nie komentować tylko głosować ;-), wszelkie uwagi kierować na PW, wynik pojawi się po zakończeniu ankiety

1. TD serek E36 325TDS Touring

serektx0.jpg

2. Rafałs E36 316i Compact

rafalsjm6.jpg

3. woz E36 328i Coupe

wozly4.jpg

4. skoh85 E36 318i Cabrio

skoh85dy6.jpg

5. remotec E34 535i

remoteclp6.jpg

6. x_e_o_n E36 328i Cabrio

xeonqv5.jpg

7. sezam E36 325i Coupe

sezamsm0.jpg

8. kresek E30 320i Cabrio

kresekvj8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

1. x_e_o_n

2. Rafałs

3. TDSerek

<bmw_2> gratulacje, proszę o przysłanie fotek w wyższych rozdzielczościach oraz krótkiego tekstu opisującego auto i/lub właściciela (imię nazwisko) na kkoselski@gmail.com

termin i miejsce wręczenia nagród zostanie podany wkrótce

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sie nie znamy ale chcialem zeby na lamach BMW Trends znalazl sie Kolega Woz z jego E36 poniewaz ja mam juz skonczona sesje i bedzie opis miedzyinnymi mojego samochodu w pazdzierniku a nie ma sensu zebym 2 razy sie pokazywal i stad moja prosba czy jest taka mozliwosc

Dopiero teraz przeczytalem. BAHH!! Pewnie, ze jest taka mozliwosc :):):) <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> bmw_beer bmw_beer bmw_beer

[ Dodano: 4 Październik 08, 01:07 ]

Co prawda sie nie znamy ale chcialem zeby na lamach BMW Trends znalazl sie Kolega Woz z jego E36 poniewaz ja mam juz skonczona sesje i bedzie opis miedzyinnymi mojego samochodu w pazdzierniku a nie ma sensu zebym 2 razy sie pokazywal i stad moja prosba czy jest taka mozliwosc

...No Kolego, cos mi sie wydaje, ze wisze Ci duuuuuuzy browar bmw_beer

Dzieki <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chcialbym nadmienic jezeli bedziecie jeszcze kiedys organizowali konkurs to moze kryterium udzialu bedzie chociaz jeden spot na ktorym sie bylo gdyz zarowno moglem wkleic auto kolegi lub sciagniete z neta... tak jak podejrzewam niektorzy robia... jezeli juz to ludzi ktorzy biora czynny udzial w zyciu forum a nie maja pod 5-10 czy 50 postow... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ja bym widział taki konkurs na zasadzie oglądnięcia live autem na spocie i dokonanie wyboru która ze ślicznotek jest tą naj.

cytat zwycięzcy: "Co prawda sie nie znamy ale chcialem zeby na lamach BMW Trends znalazl sie Kolega Woz z jego E36 poniewaz ja mam juz skonczona sesje i bedzie opis miedzyinnymi mojego samochodu w pazdzierniku a nie ma sensu zebym 2 razy sie pokazywal i stad moja prosba czy jest taka mozliwosc"

coś mi tutaj śmierdzi...

btw. dajcie skany z bmw trends tego arta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co roztrząsać, znam x_e_o_n'a z innych forów i myślę że takiego wała by nie odwalił

w kolejnych edycjach trzeba będzie trochę posiedzieć nad regulaminem. np. tylko zdjęcia z naszych spotów, zdjęcia ze stanem faktyzcnym itp.

hard topa zawsze można założyć co do foteli wymienić

artykuł pojawił się już w nowym trendsie, niestety okrojony bo jak wysylalem materialy numer byl prawie gotowy, szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie wiedzialem Panowie ze tylko ogladacie fotki myslalem ze tez warto poczytac w BMW Trends jak byk jest napisane jakie sa obecne zmiany :) i jest wyszczegolnione ze sa vadery :) zdjecia byly robione okolo 1,5 miesiaca wczesniej niz zalozone byly vadery zamieszcze kilka fotek jak wyglada aktualnie auto i bedzie poroblem rozwiazany zreszta prosze zagladnac na bmw-syndykat.pl tam jest kilka moich fotek w dziale zloty !!!!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich i na przyszlosc prosze o przeczytanie , przemyslenie a pozniej osadzanie kogos za cos czego nie jest winny

dsc05804tq1.jpg

dsc05810ug8.jpg

21o4vo3.jpg

35cq2om.jpg4ptqjb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wyjasnione, ale pomysl mata jest niezly...

auta (w przyszlosci) zgloszone wpadaja na spot (moze byc to wymagane regulaminem konkursu), maja osobne miejsce parkingowe i ludzie moga oceniac "live" autka i dodatkowo bedzie fajna pokazowa atmosfera

jestem na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki chlopaki nagroda odebrana Pucharek rewelacyjny nie chwalac sie mam juz kilka ale ten jest dla mnie najwazniejszy i wiele dla mnie znaczy mam nadzieje ze kiedys dostane zaproszenie na jakis wiekszy spot zlot i bede mogl sie pokazac na zywo z moim E36 pozdrawiam fotka z pucharkiem bedzie napewno tylko pogoda niech sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...