Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak podlaczyc czincze pod fabryczne radio w e46??


wilku

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z radiem CD w moim e46, mianowicie chce podlaczyc dwa wzmacniacze (1stereo, 2monoblock) Nie wiem jak przerobic kostke tak zeby bylo normalne sterowanie wzmacniaczami z radia do tego ustawienia radia pozwola kontrolowac dzwiek przodow i subwoofera. Czy wystarczy np. przerobic kable zasilajace przednie glosniki na czincze ktore beda szly do wzmaka, odpowiadajacego za przody<< i analogicznie z kablami odpowiadajacymi za tyly?? bardzo dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze sobie z tym poradze.

pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 24 Wrzesień 08, 21:30 ]

no to do bani ze nikt nie potrafi mi pomoc:/ szkoda bo bunia czeka i cierpi:/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hey może późno ale twój pomysł ma dobre intencje ale tak sie nie da jeżeli chodzi ci o radio BMW Biznes (CHE-CD na tyle) z kości radia można skorzystać a dokładanie z okablowania podłączonego do głośników ale ma to kilka wad jakość jest nie za wysoka (zakłócenia)oraz wymaga przetwornika (zmiana rezystancji oraz ustawienie odpowiedniego oporu i głośności) widziałem to gdzieś na allegro ale chyba nic obiecującego, jest kilka schematów elektronicznych… jak bawisz się elektroniką! Ta opcja pozwala sterować na radyjku głośnośc…

Albo jak już pisałem na forum i jakbyś czytał stare posty jest opisany sposób jak podłączyć sprzetu do radia E46 (wzmacniacz, MP3, psp … )

Zobacz tu! (ale to także elektronika!)

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics22/opis-podlaczenia-wzmacniaczamp3pspdvd-itp-vt9503.htm

Zobacz tu! (ale to także elektronika!)

Twój problem i wielu innych użytkowników stara się uporać z tym ale nie jest to proste z względu na to że niema oryginalnego wejścia i wyjścia audio do podłączyć dodatkowy sprzęt!

Popz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...