Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co sadzicie na temat tej Bumy?


Rekomendowane odpowiedzi

Co do przebiegu to bym się nie stresował,może być autentyczny. Ja mam 5lat starsze auto i 170tyś. 100% oryginał przebieg(papiery z każdego przeglądu co roku,właściciel 70lat,pierwszy od nowości). Poza tym to benzyna. Jak kupują diesla za granicą to po to żeby dużo jeździł,bo płacą za niego dużo większy podatek,więc musi na siebie zarabiać,a benzyna nie.

Co do autka to fajne,no i AC sznycel. Jeśli grzebali w silniku(ACS) skoro ma 286KM to nie wiem co jeszcze zostało z oryginału,he,he. Ale myślę,że z osprzętu,uszczelki itd.to raczej norma. Nie wiem jak np.filtr powietrza,dolot,wydech,wtryski(może większe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to bym się nie stresował,może być autentyczny. Ja mam 5lat starsze auto i 170tyś. 100% oryginał przebieg(papiery z każdego przeglądu co roku,właściciel 70lat,pierwszy od nowości). Poza tym to benzyna. Jak kupują diesla za granicą to po to żeby dużo jeździł,bo płacą za niego dużo większy podatek,więc musi na siebie zarabiać,a benzyna nie.

Co do autka to fajne,no i AC sznycel. Jeśli grzebali w silniku(ACS) skoro ma 286KM to nie wiem co jeszcze zostało z oryginału,he,he. Ale myślę,że z osprzętu,uszczelki itd.to raczej norma. Nie wiem jak np.filtr powietrza,dolot,wydech,wtryski(może większe).

kolektor też ma inny niż normlany 2.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieco inny jak 528i bo taki mam w standardzie.Jeśli chodzi o standard jest tani w utrzymaniu.Nie wiem jak jest z tym po przeróbkach.Podejrzewam,że z oryginału pozostał tylko wygląd i nazwa ,więc z częściami i zamiennikami może być problem. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem ze sznycel rozwiercał silnik i tyle z tej przeróbki silnika. Jasne, pewnie wtryski tez inne i komputer ale mechanicznie to najwieksza przeróbka to zwiększanie poj no i kolektor widze od starszego silnika(większy plrzelot). Silnik pewnie ma ze 3.5 litra a podaja 528 bo taki model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...