Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co sadzicie o takich sprezynach???


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym troszkę obniżyć moje autko ( 735 E32 ). Czy ktoś może jeździ na takich sprężynach: http://moto.allegro.pl/item460126376_jamex_sprezyny_obnizajace_bmw_e32_seria_7.html a jeżeli tak to jak to sie sprawuje, czy można montować je z fabrycznymi amortyzatorami i oczywiście czy auto straci dużo na komforcie. Docelowo chciałbym obniżyć tylko przód. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamex to ogolna tragedia,

miekkie gowno i tyle...

troche juz o nich pisali na forum, poszukaj jakis firmowych uzywanych, mniej zaplacisz za dobry towar

druga sprawa - przy takiej glebie beda potrzebne sportowe amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Tazunio , kup cos nawet uzywanego ale dobrej firmy ja mam w E30tce

cały komplet Weitec'a amor+sprezyna i auto konkretnie sie trzyma drogi :wink:

Tu masz przednie sprezyny Weiteca wg opisu aukcji sa do E34 / E32 :

http://moto.allegro.pl/item440731134_sprezyny_sportowe_przod_bmw_5_e34_7_e32_weitec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu kłócić,ale mój kuzyn jeździ na sprężynach z JAMEXa i jest zadowolony, a auto ma naprawdę twarde i zakręty pokonuje z masakrycznymi prędkościami. Druga sprawa,że ma audi quattro,więc zakręty to dla niego pestka,ale autko jest twarde naprawdę. W Kudowie,niedaleko mnie jest fabryka gdzie właśnie robią te spręzyny(m.in.bo w całej Polsce chyba robią) i parę osób znam które mają te springi i sa zadowolone. Miękki może jest początek,bo są progresywne,ale ogólnie nie powiem nic złego. Wiadomo,że renomowana firma to lepsze rozwiązanie,ale tutaj jest gwarancja na 5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sprężyny nie nadają sie do niczego... <bmw_4> jak kupiłem 2.8 miała takie sprężyny.

ogólnie powinny być niższe ale twardsze, a tu jest tak że są niskie i miękkie jak gówno!!! auto zachowywało sie jak statek na wodzie mimo że amortyzatory na diagnostyce pokazywały 80% sprawności!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi oto żeby było twardo tylko żeby było nisko. Nie chce mieć taczki na kolach tylko wygodne BMW. W tej aukcji napisali ze sprężyny są przeznaczone do montażu z fabrycznymi amortyzatorami lub sportowymi no i oczywiście ze jest to połączenie sportu z komfortem wiec sam już nie wiem co mam o nich sądzić. Poza tym na allegro nie ma żadnych innych sprężyn nowych obniżających a ja za bardzo nie chciałbym kupować używek, zresztą do tamtych zielonych o których pisze mordulec http://moto.allegro.pl/it...e32_weitec.html tez będą pewnie potrzebne krótsze amorki. pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Satan trzeba bardzo uwazać wiem cos o tym hehe <bmw_1>

ja w poprzednim aucie miałem nisko i twardo i w dodatku na felach 16" na oponie cienkiej jak dupsko węża... a ile razy przyhaczyłem pomimo tego to moje....

no i w zimie robiłem za pług osiedlowy :D nigdy więcej tuningów takich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...