Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Które tarcze polecacie na przód


Rekomendowane odpowiedzi

Dobre pytanie sam chcę wymienić i dołączam sie do postu. A z tego co słyszałem że jak ktoś jeździ stylem sportowym to nacinane wentylowane tarcze lepiej sie sprawdzą za to klocki się szybciej skończą (nawet jak sie kupi komplet brembo lub ATE tarcze + klocki ) ?? Prawda to czy bajera ?? więc wnioskuje że jak jeździ sie płynnie i spokojnie to można wybrać zwykle tarcze wentylowane nie nacinane ??? Może faktycznie bedzie to miało wplyw na zużycie klockow ??? pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak handluje takimi tarczami a wiec ATE sa naprwade dobre mam sam u siebie i jest git a co do nacinanych no to macie racje beda sie szybciej scierac ale tez lepiej hamowac. Brembo dobra firma wiara to kupuje ale przewaznie jak sprzedaje to do BMW polecam ATE i jeszcze nikt nigdy z pretensjami nie przyszedł :) Pozdrawiam <bmw_2>

[ Dodano: 20 Październik 08, 12:59 ]

A wiec tak dowiadywałem sie wszystkiego jesli byscie chcieli nacinane tarcze ATE to przy zwykłych klockach nie ma szans bo spadna odrazu. Klocki dedykowane pod tarcze nacinane kosztuja w granicach 400 zł a nawet i w góre . Ja bym wam polecał ATE ale gładkie tarcze wentylowane i załozyc do tego klocki również ATE i bedzie miód :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych oto zestawy i ceny jakie udało mi się znaleść na allegro .

http://www.allegro.pl/item454306065_tarcze_brembo_klocki_ferodo_bmw_e36.html

http://www.allegro.pl/item447376357_tarcze_ate_power_disc_klocki_bmw_3_e36_e46_z3_z4.html

W związku z tym co mówi Nx_sz że nacinane tarcze mogą szybciej zużyć kolocki zdecyduje sie na gładkie brembo.

Nacinane napewno lepiej by wyglądały, ale zestaw brembo + ferodo do mnie bardziej przemawia.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...