Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czy dobrze wybralem????


nodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamówiłem sobile fele do mojego compacta!!! i chcialem sie zapytac czy dobrze to wg. was bedzie wygladac???? fele 17 cali ,8 cali szerokosci et35 opony przód 205/40/17 tył 215/40/17 dobry był to wybór??? zaznacze ze mam silnik m43 1.6 :? <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się foto felg ;) Ogólnie 17 cali to tak akurat do E36 wg. mnie 8) Można co prawda większe wsadzić, ale wtedy różnie bywa z wyglądem ;) Chociaż do Compacta wystarczyłyby chyba 16 :roll: Poza tym, czy opony nie są za wąskie? Chyba, że chcesz german-style robić ;) Chociaż german-style compact... :roll: Jak założysz to poka foto :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wąskie na compacta 1.6? na 225 to juz bym mial mula!! tym sie sugerowalem, czy german style?? nie wiem jak to moana nazwac aczkolwiek z przodu mam lampki clear black i nerki czarne z boku kierunki black i z tylu niestety jedyne lampy w gamie compact krystaliczne ktore nie za swietnie sie prezentuja, ciemne szyby a kolorek fiolett schwarz, foty zamieszcze jak alu zaloze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki wąziutkie,ale felgi niezbyt szerokie,więc spoko,ale na ten silniczek to raczej będzie jak z moją E34 było. 2litry motorek,a wrzuciłem 265/40/17 do tyłu i 235/40/17 do przodu i auto nie jechało,tzn.toczyło się. Wygląd super,ale jazda była masakra,jak wyprzedzałem to jak maluchem,he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 ET powinno być 46 - nie wiem czy Ci obierać nie będzie... co do 17" - moim zdaniem to już trochę za dużo jak na m43 i (będzie się toczył) i compacta, który jest najmniejszym nadwoziem... ale to tylko moja skromna opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje!!! :lol: ale wiesz mialem plany zeby wsadzic motorek 1.8ti wtedy chcialem miec koniecznie fele brocka b1 ale po przeliczeniu kosztow stwierdzilem ze to jest za drogo wiec przekalkulowalem ze fele 8 cali szer. beda ok.??? a autko bedzie w miare szlo!!! <bmw_1>

[ Dodano: 29 Październik 08, 20:37 ]

z tego co wiem w e36 et mniejsze od35 zaczyna obcierac !!!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wąskie na compacta 1.6?

Chodziło mi, że trochę wąskie jak na taką fele. O ile dobrze pamiętam, ja mam 7 cali, a na niej 205/60R15....

A pisząc german-style miałem na myśli konkretnie dobór felg (szeroka) i opon (wąska) takie jak znajomy ma w swoim germanku:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Chociaż te ze zdjęć to już hard-core'owa różnica w rozmiarach ;)

na 225 to juz bym mial mula!!

A to już jest inna sprawa :mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ET35

Fele to kwestia gustu ;) Szczerze - wg. mnie do Compacta ciężko dobrać konkretną felgę :roll: Bardzo podobają mi się np. takie - Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 , ale nie wiem jak to by wyglądało w compact'cie i jak by je bujało 1.6 :roll: Osobiście olałem kwestię ALU i śmigam na tym, co mam. Ale jak bym szukał, to jakieś przyzwoite 16 z rantem np.TAKIE 8)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 3500 na flegi? Za to mozna miec na prawde konkretne kola! Mialem Brock B1 w dobrej cenie z nowymi oponami do sprzedania, poszly za 1700 pln wiec na prawde byla okazja.

Wg. mnie lepiej wybrac felgi np 10" szerokie i naciagnac waska opone niz pchac "balony" na waskie kola.

Z ciekawych felg:

Rondell na wzor BMW jak ma Xeon -> klik

Rondel wzor Hamanna -> klik

Skrecane BBS RT ->klik

Aktualnie na allegro nie ma nic nadzwyczajnego, ale musisz obserwowac. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rafala to chyba z jego buni rodnelle

a znalazlem jeszcze cos takeigo, ale wszystkie 10" szerokosci i male ET , bedzie ciezko upchac do serii 3... ale fakt ze zrobil by sie dobry kebab :D

http://www.allegro.pl/item470885912_rh_x_rad_ac_schnitzer_10j17_5_120_bmw_tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 ma mniejszy, ale sa pierscienie centrujace dostepne w sklepach redukujace na bodajze 72,6 (czyli e36) i ksoztuja grosze. Poza tym chyba tylko nowsze e39 mialy wiekszy otwor centrujacy, bo w katalogu wiem ze wystepuja 2 rodzaje srednic wlasnie w e39.

Bardziej jednak bym sie martwil o upchanie 10" na przod do compacta, moze byc ciezko ze skrecaniem hehe ;) Ale bmw serii 5 na pewno by robilo mega wrazenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 ma mniejszy, ale sa pierscienie centrujace dostepne w sklepach redukujace na bodajze 72,6 (czyli e36) i ksoztuja grosze. Poza tym chyba tylko nowsze e39 mialy wiekszy otwor centrujacy, bo w katalogu wiem ze wystepuja 2 rodzaje srednic wlasnie w e39.

Bardziej jednak bym sie martwil o upchanie 10" na przod do compacta, moze byc ciezko ze skrecaniem hehe ;) Ale bmw serii 5 na pewno by robilo mega wrazenie...

Nio tak jak mowisz. :) A 10" ... ? pozostawia wiele do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...