Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


W biały dzień przed komisariatem praktycznie...


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał mi jakiś debil listwy z drzwi poodczepiać. Na pytanie co robi usłyszałem "spier*** ch** ci do tego".

Mogę was pocieszyć, zanim dotknie czyjejś listwy na przyszłość, to zastanowi się 100x.

Wyciągnąłem przy okazji kilka ciekawych wniosków:

1- listwa jest ciężka... prawie jak pała policyjna

2- ludzie nie reagują na krzyk ;>

3- zaczepy do listwy są po 60 gr/szt w aso

4- sylikon też dobrze trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zwyklej 60gr a do m'kowej prawie 3zl...a i ile listwa drozsza :?

listwa została... co prawda poodbijały się na niej różne rzeczy... nazwijmy je organicznymi z najbliższego na wpół ruchomego otoczenia, ale jest <bmw_1>

i fakt... uczucie - bezcenne ;) przypuszczam, że dla gnoja amatora cudzych listew długo niezapomniane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi cztery dni temu jakiś skur..sn wybił tylną szybę w klapie okradł bagażnik, myślę że ktoś go spłoszył bo radio zostało, wszystko to nic ale jak ktoś się orientuje ile kosztuje taka szyba to wie co ja przeżyłem a raczej mój portwel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia takich delikwentów powinny wisieć na słupach dla przestrogi... Oczywiście w stanie po tym jak go "upomniałeś", żeby nie dotykał :P

P.S.: Gość miał lekki niefart tego dnia, hehehe... :lol:

Jak dla mnie to takich gości się powinno wieszać a nie ich zdjęcia.

A swoją drogą... gdybym zobaczył nie myte od sierpnia czarne bmw z "666" na tylnej klapie, to nawet do łba by mi nie przyszło, żeby coś z niego odrywać, bo z założenia wziąłbym właściciela za czubka... :mrgreen: no on chyba wziął mnie za zdecydowanie normalnego, ale cóż, mylić się jest rzeczą ludzką ;) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satan Twoja reakcja jak najbardziej prawidlowa hehe ,ale mysle ze gosc zapamieta niefart na troszke dluzej i nie ruszy pozostalych elementow nadwozia ;)

w nagłym napadzie logiki podzielił się danymi osobowymi i obiecał kilka rzeczy a ja mu obiecałem, że jak choćby rysę będę miał albo zginie mi zaślepka czy cokolwiek to będą odwiedziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w co drugim aucie szybę wybijał

Na prusa kiedyś był podobny przypadek ;) Mojemu kumplowi obrobili wtedy autko ze sprzętu audio... Robili fury w środku nocy i rano jeden za drugim, jak zaparkowali wzdłuż ulicy tak mieli powybijane okna. Ale widać było, że kolesie się nie spieszyli bo nie było śladów rwania deski czy kabli. Nawet mu złożyly z tyłu fotele i WYKRĘCILI zmieniarkę :P Straty u wszystkich były tylko na sprzęcie i lewej przedniej szybie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...