Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


koledzy pilna sprawa!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem :/

wymieniłem dziś łożysko :mrgreen: ale jeszcze jedna rzecz mi pozostała a mianowicie chodzi mi o nasadke na nakretke aby przykrecić porządnie koło. zamieszczam foto, bo nie wiem jak u innych ale ja mam jakąś dziwną nakretke, coś a la torx, taka gwiazdka( narysowałem dla przybliżenia to na czarno) i niegdzie nie moge dostać na to nasadki :/

jak by ktos z was na terenie wrocławia posiadał taką nasadke to chetnie bym podjechał w sobote rano i ją porzyczył, ponieważ chciałbym w sobote na 15 pojechać na spota :) hihi

jak by ktoś miał coś w okolicy wrocławia posiadał taką nasadke to prosze o kontkat 693 593 283

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłą nasadka ale nie 6-kąt?? nie bardzo wiem o co kaman :/

próbowałem jużtyle rzeczy na to nalożyć i nic :/ żeby to dobrze dokręcić to musi być dobrze dopasowany klucz a nie kombinowanie.

Narazie dokręciłem to francuzem i auto nadal stoi, potrzebna jedna głuipia nasdka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dokręciłem to francuzem
:D

wiesz stare nasadki tzn. kiedyś produkowane koloru prawie czarne również pasowały na te nakretki, musi być nasadka jak to powiedzieć- z taka koronka która normalnie pasuje na zwykła nakreteke ale również na ta twoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często nazywa się to "dwanaściekanta",bo jest dwunastokątna. Jak Danich mówi,to normalny klucz tylko dwunastokątny,zwykły to sześć kątów,jak znak STOP,a to ma dwa razy więcej,jakbyś nałożył na siebie dwa takie znaki,ale jeden obrócił o 30stopni,jak dobrze liczę. Albo macie kiepskie sklepy we Wrocku,albo słabo szukałeś. Też mam takie klucze,ale ja to dopiero mam daleko do Wrocka teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was w Norwegii, ale u nas w Polsce to z tego co pamiętam znak STOP to ośmiokąt foremny...

Heh,moze i masz rację,ja teraz cły tydzień na nocki pracowałem,to może mi się znak trochę skurczył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawa zakończona kupiłem w Castoramie klucz nasadowy i dokrecone, ale.....

No właśnie jest ale :?

koło w którym wymieniałem łożysko nadal troszeczke wystaje na zewnątrz w porównaniu z lewym :|

tak sie zastanawiam co to moze być? i sądze że mozę to być częśćpół osi bo jest troche luźna ( nie wiem czy tak powinno być) i chyba przez to piasta nie weszła do końca, tak sądze. Nigdy wcześnie tego nie wymeniałem i tam nie grzebałem wiec niewiem i prosze o dalszą porade w tej sprawie.

Jutro troche pojerzdze i sprawdze czy nie robią sie luzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...