Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak podlaczyc skrzynię lub subwoofer??


MCD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nie bede zakładał nowego tematu , podepne sie tutaj :)

Mam 4-kanałowy wzmacniacz , podpinam pod niego dwa głosniki mostkując go i moje pytanie jest nastepujace. Czy musze uzyc dwoch kabli RCA ? bo wzmacniacz ma 4 wyjscia na czincze czy po zmostkowaniu bedzie wystarczył tylko jeden przewód RCA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( z jednego białego zrobisz 2 białe i z jednego czerwonego zrobisz 2 czerwone)

Hmmm... Przyznam, że o mostkowaniu RCA nie słyszałem zbyt wiele. Mógłbyś przybliżyć jak dokładnie robiłeś z jednego dwa? bmw_beer

wszystkie cztery nadaja sie do mostkowania, ale teraz posprawdzałem moc głosnikow (jeden 100W RMS) a wzmacniacz na jednym kanale ma 90W więc wystarczy jeden kanał na jeden głośnik ;)

To dość konkretny ten wzmak :mrgreen: Co to za model? I jakie głośniki? :) JBL GTO? 8)

Jeżeli chciałbyś podpinać wszystkie 4 RCA, a masz tylko 2 wtyczki można też zawsze rozejrzeć się za przejściówką "1 in -> 2 out" :mrgreen:

P.S. Przyjrzałem się swojemu wzmakowi - ma przełącznik 2/3/4 kanały - dlatego grał na 2 RCA :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki to tak jak powiedziałeś JBL GTO 936e , a wzmacniacz to Magnat Classic 360.

Musze podpiąć te głośniki pod wzmachol, bo poprzedni właściciel wsadził je w półkę nie dość, że w rzeźnicki sposób to i bez żadnej logiki bo podpiął je pod radyjko, które za bardzo nie daje rady je uciągnąć. Radyjko już wsadziłem swoje, a teraz czas poprawić jakość i wykorzystać te głośniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie z radyjkiem nie mam takiego problemu bo mam 6 gniazd ;)

[ Dodano: 24 Styczeń 09, 23:08 ]

kurcze mam mały problem, na ściszonych głośnikach podczas jazdy słysze turbine ,a gdy auto stoi to lekki szum w tych głośnikach... jaka moze byc przyczyna ?

[ Dodano: 25 Styczeń 09, 14:55 ]

Problem rozwiązany :) przeciągnąłem kable w wiekszej odleglosci od akumulatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przed podłączeniem czego kol wiek zapoznaj sie z instrukcja i konfiguracją swojego wzmacniacza!

Konfiguracja ta pozwala uzyskać bardzo dobry efekt oraz najwyższa moc (Zapoznaj się z instrukcją wzmacniacz- czy morza mostkować głośnik na końcówce mocy!)

231617_bez-tytuu2.jpg

To podobna ale zasilania sygnału - wystarczy tylko jeden sysnał audio "Mono" nie polaecam ale jak ktoś lubi?

231616_bez-tytuu3.jpg

Mozna kombinowac troszke z wejsciem RCA (filtry boty mostki itp...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...