Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czy mogę liczyć na waszą pomoc????


el_banano

Rekomendowane odpowiedzi

link do tematu:

http://www.tvnturbo.pl/news/309/view

Jak możecie to zagłosujcie na NEXIE. to fura znamojka z pomorza i fajnie by było jak by przeszła dalej, bo przegrać z takim golfem to troche porażka a fura naprawde robi wrażenie. :mrgreen:

z góry wielkie dzieki <bmw_2>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, trzeba się trochę postarać aby "DEŁU" wygrało...

na obecną chwilę:

Który lepszy?

Daewoo Nexia

40%

Volkswagen Golf

60%

wszystkich: 2202

sondy internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 7 lat,czyli w 1990roku tato przywiózł z Niemiec VW Golfa I GTI. To był pierwszy samochód,którym przekroczyliśmy z ojcem magiczne 190km/h. Palił kapcia zawsze i wszędzie,zostawialiśmy z tyłu wszystkie łady,duże fiaty i inne polonezy(mało było lepszych aut wtedy). Mieliśmy piękne alu felgi ATS,z mega rantem,sportową kierownicę i kubełkowe fotele. Przy 150km/h trafiliśmy zająca na trasie i zniszczył nam dokładkę zderzaka przedniego. To najlepsze wspomnienia z samochodami jakie mam z młodości. Jak tu zagłosować na coś innego? Następnym autem po golfie było E21 2.0 benzynka,rekin zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepsze wspomnienia z samochodami jakie mam z młodości

hehe czyli teraz to juz jesteśmy stare dziady :lol: Jak miałem 8 lat to dla odmiany mój ojciec kupił dużego fiaciora,a że pracował na kopalni to mozliwości przerobienia były realne.Najpierw chłopaki składali silnik od poloneza i wpakowali go do fiaciora.Okazją na sprawdzenie tej bestii był wyjazd nad morze.Twardo podpuszczałem ojca ,żeby wykrzesał całą moc jednak fiacior miał problem z przekroczeniem 130km/h(może usterka od strony elektroniki :lol:) ,a w środku rezonans jak w jakimś czołgu.Żałuje ,że nie namówiłem starego na szpere :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a tak rzucił mi się w oczy kolejny odcinek tego turnieju... tym razem z trzeba oddawać głos na ascone, a właściwie przeciw e36... a właściwie przeciw temu co z niego zostało... z resztą sami zobaczcie http://www.tvnturbo.pl/news/386/view wieś tańczy i śpiewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...