Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanko odnośnie sprężyn


DUCHU 77

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, czy można założyć tylko na przód niższe sprężynki, konkretnie chodzi mi o obniżenie przodu, bo tył mi się podoba i zostawił bym jak jest, czy nie będzie pływał samochód lub coś w tym rodzaju mając przód inny a tył seryjny?

chyba że ktoś ma inne sposoby :lol:

oczywiście chodzi o moją bumkę e34 touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego ja parę dni temu zamontowałem obniżające sprężynki tylko na przód ( firma może nie jakaś super ale muszę przyznać ze jestem pod wrażeniem. Sprężyny to jamex -40 i 5 lat gwarancji koszt 220zl ). Autko zachowuje sie fajnie jest trochę twardsze i bardziej stabilne, przez przejazdy kolejowe nawet specjalnie nie zwalniam, jest naprawdę niewielka różnica. Zastosowałem do tego seryjne amortyzatory bo taka opcje zagwarantował mi ich producent. Polecam tobie i wszystkim lubiącym nisko stojące autka z zachowaniem poprzedniego komfortu. Sprężynki dostępne do wszystkich modeli BMW na allegro. Pozdrawiam uklon_bmw <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mierzyłeś może przed i po ile naprawdę cm przód opadł, i czy na zakrętach przód względem tyłu inaczej nie reaguje?

bo rozważam też poważnie takie sprężynki, a odnośnie amorków leżą już w garażu nowe ale standartowe. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link do stronki z tym ze jak chcesz tylko przód to wyślij im wiadomość żeby rozdzielili komplet i oczywiście jaka cena ( maja sprężyny do wszystkich modeli na rożnych aukcjach wiec trzeba sobie poszukać ) http://moto.allegro.pl/item508523541_jamex_sprezyny_obnizajace_bmw_e32_seria_7.html

. Wysokość mam zmierzona przed a po to sprawdzę jutro i dam znać bo szczerze zapomniałem tak bylem zadowolony efektem końcowym. uklon_bmw <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...