Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw e34 530in V8 touring..


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, dzisiaj zobaczylem w komisie takie cacko. Po prostu bajka! Juz wiem, czego szukam. A wiec jezeli ktos znajdzie przy okazji jakies ladne 530 lub 540 (touring w automacie), gdzie wlasciciel chcialby sie zamienic na moja coupejke (z doplata), to prosze dac znac. Podaje linka ogloszenia.

http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=488837178

Pozdrawiam <bmw_1>

Ja piernicze jak ta V8 chodzi. Niepotrzebne radio :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=488943643

Teraz powinno zadzialac. Jakis burak zglosil moje ogloszenie do allegro, ze w tresci bylo umieszczone zdanie, ze z checia zamienie na e39 lub e34 touring. No i wywalili mi ogloszenie, bo to nie zgodne z zasadami allegro.. :roll:

Aaaaaa, dalej mi ten dzwiek V-osemki lazi po glowie.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis burak zglosil moje ogloszenie do allegro, ze w tresci bylo umieszczone zdanie, ze z checia zamienie na e39 lub e34 touring.

A nie można zamieszać info o zamianie? pytanie_bmw

O kurde...nie wiedziałem.

Bezsens.

Poza tym-ładna Blumka.A V8-taaak to jest to,jeszcze fajny tłumiczek i w ogóle raj :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mozna, bo wtedy nie uzywa sie wogole opcji kup teraz albo licytacji, tak jak powinno sie robic przez allegro. Glupota. I tak jak sprzedajez samochod i ktos ci przyjedzie z kasa w rece to co, powiesz mu "nie nie czlowieku, musisz wrocic do domu i kliknac opcje kup teraz i pozniej przyjedz z tymi dwudziestoma tysiacami do mnie". Bezsens..

A V8 to wiem, to jest toooo :D W tej e34 byly dwa silniki, 3 i 4 litorwe v8. Ktos wie moze ktory byl lepszy? Pod wzgledem awaryjnosci, czesci itd? Bo to, ze 4 litrowka przeskakuje te druga o ponad 50KM i 110Nm (!!!!!!!! :shock: :shock: ), ale chodzi o ogolny silnik. Z ktorymi bywa mniej lib wiecej problemow?

Nie no, dobrze, ze pojechalem na zywo zerknac ne te 34. Latwiej ocenic co i jak. Naprawde prerelka, i napewno V8 wchodzi w gre. I teraz sie zastanawiam nad instalka gazowa. Przy takiej pojemnosci nie odzuje sie roznicy, no i z kimkolwiek bym nie rozmawial, to te nowsze instalacje, sekwencje, naprawde sobie chwala i twierdza, ze nie czuc roznicy. Wiec skoro mam miec litr za 4zl albo litr za 2.20 to dlugo sie chyba nie trzeba zastanawiac... 8) :mrgreen:

[ Dodano: 22 Listopad 08, 07:25 ]

...Kuuuurde, ale junkers? W bmw?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma 740 i ostatnio spaliła mu w mieście... 15.

Jednak przy deptaniu wyjdzie minimum 17 .

Napisz jeszcze co to za miasto , bo ja nie widze opcji zeby 740tka na automacie

stojac w korkach zejsc ponizej 17 przy emeryckiej jezdzie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jeździ-po FZ.

Po wrocku musiałbys przyjac 17 przy emeryckiej jezdzie , bardziej realne 19 wzwyż

To duzy silniczek + aftomat + ostatnio koszmarne korki we wrocku = 19L

na trasie sporo mniej czesto mozna zejsc nawet w okolice 10L :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E39 540i '96

Trasa jazda normalna 120-130km/h, czasami ostre wyprzedzanie:

Po 420km komp pokazał 9,5/100, po zatankowaniu wyszło 10,2/100(pod korek)

Po kolejnych 180km komp:

dsc00076is7.jpg

pod korek 9,5/100

W sumie 600km i komp:

dsc00077av7.jpg

i pod korek 10l/100km

W mieście (nie duże miasto i staram się unikać choć trudno bo mieszkam w samym centrum) 15,2/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak zle... <drapie sie po glowie>...

A dzisiaj koles mi powiedzial, ze miedzy 530 a 540, 4 litrowka pali w miescie raptem o pare litrow wiecej na setke. Kurde, gdyby tak naprawde bylo, to bym szukal jakiejs ladnej 540i :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz, bez wachania szukaj 540i :) albo lepiej nie, bo jak zobacze to jeszcze mnie najdzie ochota na zmianę :P moja 530 przy spieprzonych sondach w mieście przy ciężkiej nodze 18-20l/100km

Autostrada przy spokojnej jeździe 200km/h = 10l/100km :) ale ciężko tak spokojnie jechać bo auto może jechać szybciej niż prędkościomierz może pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...