Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bardzo Markowy Wizerunek


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie kolo nie lubi" bejek" ijako taki dziennikarz poniekat kreuje wizerunekdla mas.

Ale tu jest kawal wydaje mi sie zetelnej opini:

W czym tkwi fenomen atrakcyjności "piątki"? Głównie w cenie. Już za 10 tys. zł można stać się właścicielem limuzyny z prawdziwego zdarzenia, samochodu eleganckiego, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo, wyśmienite własności jezdne, dobre osiągi i... znaczne wydatki na paliwo. Niestety, w tym momencie "apetyczny bawarczyk" staje się nie do "przełknięcia" dla wielu osób, a ogromna lista zalet, na czele której znajdziemy brak poważnych i uciążliwych awarii, schodzi na dalszy plan. Pomimo prawie 20-letniego stażu rynkowego niewiele zastrzeżeń można mieć do wyglądu karoserii. Trzecia odsłona "piątki" trafnie połączyła charakterystyczny dla marki sportowy styl z elegancją. Nawet dzisiaj auto prezentuje się całkiem nieźle i jeśli tylko jest dobrze utrzymane, może służyć nawet jako wóz reprezentacyjny. a tu cdn...

http://www.auto-swiat.pl/wydania,artykul/BMW_520i_24V,BMW_serii_5__hit_z_poczatku_lat_90_,Artykul-11974/

Chociaz slyszalem opinie ze auto swiat ma niemieckich wlascicieli ii tylko niemieckie jes dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytając te komentarze stwierdzić można ze większość autorów wypowiedzi to kompletni kretyni których nie stać na jedyna słuszną markę jaka jest BMW. Uśmiałem sie czytając tekst jednej pani ( pewnie brzydka i z kompleksami ze jej nikt nie chce albo jej książę w dresie jeździ maluchem :lol: ) twierdzącej ze bmw jeżdżą łyse brzydale w skórach a oto jej monolog[ 3/4 facetow jezdzacych BMW to jakies ludzki pomylki.

Nie dosyc, ze ohydni, przewaznie lysi i ubrani w jakies skory z komorka przyklejona przy uchu i keta na szyi to jeszcze mysla, ze sa w stanie tym zlomem zaimponowac Kobiecie... Nie takiej jak ja ani mi podobnym, wiec musza wozic takie polinteligentne landryny w bialych bucikach, w tipsach i swiezo po solarium. W sam raz ich poziom. Kobiecie z klasa i szacunkiem do samej siebie potrzebny jest raczej inteligentny mezyzczna, ktory owszem, imponuje jej, ale wiedza i kultura, a nie czyms co go wozi. Trzeba byc cwiercinteligentem by myslec inaczej. A niestety takich upchanych w ten swoj zlom na ulicach pelno.

~Aleksandra , 06.12.2008 23:24 ]. <bmw_4> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz... prawie z fotela spadłem:)

Co prawda zauważyłem teraz dużą fazę na AUDI A3/A4 gdzie czapeczka z daszkiem jest priorytetem. A tak naprawde to takich artów nie czytam bo szkoda mi czasu. Ludzie widzą BMW i myślą mafia/dres/paker/wieśniak/itp. - Ja wsiadam do starego e34 i myślę jak fajnie/limuzyna/komfort. Część z tych ludzi pewnie nigdy nie siedziało w takim aucie i zachwycają się swoim audi które gada, lata i wogóle jest prze... ale nie wiedzą co to komfort :)

Jedynie tak naprawde posiadacze aut typu Mercedes, itp (chodzi mi o klase), twierdzą BMW - fajnie/spoko - ale wolę Mercedesa - i nie negują w żaden sposób BMW - czego nie można powiedzieć o posiadaczach innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...