Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Slabe swiatla przednie. Jakie kupic?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie jest tragicznie ale chce wymienic lampy przednie. Tak patrze po allegro i nie mam pojecia co wybrac. Jesli ktos orientuje sie w temacie to niech mi pomoze w wyborze. Prosze o linki do stron ze sklepami internetowymi gdzie mozna kupic lub chociaz zobaczyc co powinienem kupic. Dodam ze cena to w okolicach 500zl. Moze oryginaly za tyle kupie? Krecą tez mnie ringi tylko nie wiem czy te led czy fflc czy cos tam. Ogolnie chce kupic dobre swiatla ktore by tez ladnie sie prezentowaly. Za kazda podpowiedz bede dozgonnie wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja sobie kupiłem te lampki ( http://moto.allegro.pl/item533072128_lampy_przednie_bmw_e36_angel_eyes_black_depo_od_ss.html ) i jestem baardzo zadowolony, lampy nie są najtańsze ale eleganckie i super sie prezentują. polecam. kupowałem w AB-Tuning, oni mają też siedzibe we wrocku ale nie pamietam na jakiej ulicy.

pozdro i powodzenia w zakupie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te od Zbycha podobaja mi sie tylko nie wiem jak z "kubelkami" co odbijaja swiatlo. Jak sa z plastiku to zaraz je pewnie szlag trafi. Poza tym juz kilka osob mi radzi ze lepiej dobre uzywki kupic. Powiem wam ze ciezki wybor. Wiem ze chce miec ringi i Kubelek co odbija swiatlo metalowy. Nie wiem ktore zarowy sa lepsze. h1 czy h7 Chociaz chyba powinienem wziasc h1 bo taka jest wtyczka w aucie oryginalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawił bym na te światełka http://moto.allegro.pl/item531823137_reflektor_zewnetrzny_soczewka_e34_e32.html , może nie są to oryginały ale na pewno będą świecić dobrze za rozsądna cenę, jeżeli chcesz możesz przerobić je sobie na black hella, dołożyć jakiś zestaw xenonow za 200zl i na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z jakiegoś badziewia pseudo tuningowego a koszty będą podobne. <bmw_1>

Cofam to co napisałem ponieważ nie przeczytałem uważnie ze chodzi ci o światełka do e36 ( w opisie masz e34 ) , ale jak ktoś ma e34, e32, e30 to będzie jak znalazł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to proponował bym orginalne lampki w dobrym stanie na allegro poszukać i założyć Zestaw HID ale z palnikami 4300K lub 5000K bo 6000K są za niebieskie.

bmw730i3rf2.th.jpg

Może tego nie widać na zdjęciu ale światełko jest bialutkie no po prostu rewelka w deszcz elegancko wszystko witać postaram się zrobić fotkę jak obok stoi auto na normalnych żarówach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...