Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 325td Kolo zamachowe dwupasowe


Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje sie do wymiany kola zamachowego dwumasowego gdyz poniewaz cos mi stuka w silniku. Chce kupic uzywke, problem w tym ze nie moge znalesc takowej. Niech ktos mi podpowie gdzie moge kupic. I czy podejdzie takie kolo z e39 2.5tds np to: http://moto.allegro.pl/item551206205_kolo_zamachowe_kompletne_bmw_e_39_2_5_tds.html

Spodkalem sie tez z opinia ze stukac moze kolo pasowe. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogie moim zdaniem (ale dlatego że ze sprzęgłem chyba), moim zdaniem czy to e39 czy e36 nie ma różnicy ponieważ silnik jest ten sam.

Ja za koło dwumasowe dałem 500 pln i to trochę za dużo moim zdaniem.

Szukałem na allegro i własne sporo widziałem w dobrej cenie do tds.

Koło pasowe.... hmmm czytałem o tym i jest sporo grzebania by to wmontować (ma plusy i minusy - poszukaj na Google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniałem u siebie koło zamachowe w e39, niestety drogi gips, czy pasuje, ciężko powiedzieć.Wymiana całości ze sprzęgłem kosztowała mnie 1800 zł. Jeśli chodzi o używkę, to ciężko powiedzieć na co trafisz. Może być taki sam złom lub gorszy jak masz. Jeśli stuka Ci z dołu silnika, to na pewno koło dwu masowe. Też to przerabiałem. Najgorzej było przy rozgrzanym silniku. Tak waliło, jak rozklekotany silnik, do tego telepało karoserią na wolnych obrotach. teraz jest gitara, aż miło wsiąść. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogie moim zdaniem (ale dlatego że ze sprzęgłem chyba), moim zdaniem czy to e39 czy e36 nie ma różnicy ponieważ silnik jest ten sam.

Ja za koło dwumasowe dałem 500 pln i to trochę za dużo moim zdaniem.

Szukałem na allegro i własne sporo widziałem w dobrej cenie do tds.

Koło pasowe.... hmmm czytałem o tym i jest sporo grzebania by to wmontować (ma plusy i minusy - poszukaj na Google)

Jest roznica!! to ze silnik jest taki sam nie oznacza ze sprzeglo jest to samo...mimo wszystko pasuje ale trzeba wymienic wowczas komplet czyli sprzeglo tarcza docisk...

zamiast 228mm ma 240mm tzn e36 ma mniejsza powierzchnie styczna niz e39 i e38 z silnikiem tds:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...